BlackBerry Aplikace

IM+ Pro v9 testuje novou službu Neighbors, zapojte se do beta testování zdarma

Oblíbená aplikace IM+ Pro pomalu odhaluje svou novou verzi 9. Ta přináší především jednu novinku a tou je využívání vaší polohy. Nyní tak můžete hledat přátele kteří jsou poblíž, lokalizovat je nebo vyhledávat služby a obchody blízko vás. Zapojte se do beta testování, které je až do 6. června zcela zdarma.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Aplikaci IM+ Pro není třeba nějak dlouho představovat. Jedná se o velmi povedeného chatovacího klienta, který podporuje celou řadu komunikačních protokolů. Konkrétně se jedná o služby Facebook, ICQ, Skype (bez telefonování), Twitter, MSN, Yahoo!, Google Talk, MySpace, Jabber a AIM. Vybere si tedy snad každý.

IM+Pro_v9_screen (1)IM+Pro_v9_screen (2)IM+Pro_v9_screen (3)IM+Pro_v9_screen (4)

Novou verzi IM+ Pro v9 beta si můžete zdarma stáhnout a až do 6. června používat zcela zdarma na této adrese – www.shapeservices.com/IM+Pro/

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

4 Comments

  1. Používám verzi Litle a šíleně mi vadí ty reklamy. nainstaloval jsem tuhle Betu a to je nebe a dudy. Chtěl bych IM+Pro. jenže 700,- je na mě trochu moc peněz. Tak jsem zkoušel najít třeba vyléčenou verzi ale marně. nic jsem nenašel.

  2. Sleduju to. jak mile bude ta cena přijatelnější mé kapse tak do toho jdu. pač tahle Beta je super. i bez toho rado by latitude.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..