BlackBerry Aplikace

IM+ Pro a IM+ Talk pouze za $9.99!

Sháníte skvělého multiplatformního IM klienta? IM+ Pro je přesně to co hledáte. A navíc se slevou 75 %! Ve stejnou dobu vývojáři od ShapeServices zlevnili také další skvělou aplikaci IM+ Talk a to o celých 50 %. Pokud jste plánovali některou z těchto aplikací koupit, nyní je ta pravá chvíle.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

O aplikaci IM+ Pro jsme si již několikrát psali, naposledy v souvislosti s updatem a novou funkcí Neighbours (zde).  Jedná se o skvělého multiplatformního IM klienta, který podporuje širokou škálu komunikačních protokolů. Nalezneme mezi nimi ICQ, Skype, Facebook Chat, Jabber, MSN, MySpace, GTalk, AIM a další. Bohužel hlavní nevýhodou této aplikace byla vždy cena, která sahala až na hranici 40 dolarů, tedy v přepočtu cca 670 Kč. Společnost Shape Services, která stojí za vývojem této aplikace, však nyní srazila cenu o tři čtvrtiny! Aplikaci IM+ Pro můžete zakoupit za cenu 9.99 USD, což je v přepočtu cca 170 Kč.

IM+AllInOne

Slevu však vývojáři připravili i na další zajímavou aplikaci. Jedná se o IM+ Talk, jednu z mála aplikací, která umožňuje provádět hovory přes Skype. Můžete “skypovat” nejen přes Wi-Fi, ale také přes EDGE/3G. Tato aplikace stála necelých 20 USD (cca 340 Kč), nyní však zlevnila stejně jako IM+ Pro. Zaplatíte za ní 9.99 USD (cca 170 Kč).

Více informací o aplikacích naleznete na stránkách Shape Services.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

6 Comments

  1. Pokud uvažujete o nákupu, tak doporučuji výhradně IM+ Pro. Hlasová komunikace přes IM+ Talk stojí za starou belu, aplikace se často odpojuje kvůli přetíženým serverům provozovatele a na rozdíl od IM+ Pro není podporována v BeBuzz :)

    1. IM+ Talk to umí a to i přes BIS. Ale jak říkám, kvalita je velmi slabá (a navíc je to halfduplex, jako u vysílačky).

      1. Koukal jsem, že lze stáhnout i free trial a zkoušel jsem to :-). Připomělo mi to doby, kdy jsem používal vysílačky CB a PMR.
        Alespoň potěšilo, že to jde používat s BB tarifem, ale kupovat si to nebudu – každému vysvětlovat, teď nemůžeš mluvit, až když ti to pípne :-)…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..