BlackBerry Aplikace

Facebook for BlackBerry v2.0: FB Chat a další novinky

Patříte mezi velmi početnou skupinu uživatelů sociální sítě Facebook? Pak jistě používáte ve vašem BlackBerry také oficiální aplikace Facebook for BlackBerry, která umožňuje být v kontaktu s přáteli prakticky nonstop a navíc se skvěle integruje do samotného systému. Na svět se dostaly první informace o nové verzi Facebook for BlackBerry v2.0, která přináší mnoho zásadních novinek. Nechybí první screenshoty aplikace.

Jaké novinky přinese nová aplikace? Tou nejzásadnější novinkou je jistě integrace Facebook chatu. Můžete tak v aplikaci přímo chatovat s vašimi přáteli na Facebooku. Další novinkou je změněné uživatelské prostředí, zlepšená integrace aplikace do operačního systému a v neposlední řadě například možnost zobrazování plných profilů lidí a stránek na Facebooku.

Uvolnění aplikace se očekává v dubnu 2011 ovšem beta testování by mělo začít již v březnu 2011. Další důvod zaregistrovat se na BlackBerry Beta Zone.

Chcete se zaregistrovat na BlackBerry® Beta Zone? Bohužel si jistě všimnete, že pokud se zkusíte zaregistrovat, tak Vám to nebude povoleno – v České republice to není možné. Ovšem lze to obejít. Stačí k tomu jednoduchá věc a to program na změnu IP adresy, pomocí které si bude web myslet, že jste například z USA. Můžete použít například program Hide IP NG. Po změně IP adresy již bude registrace povolena. Další možnost, jak se zaregistrovat na BlackBerry Beta Zone je použít proxy server jako je například stránka http://vectroproxy.com/.

Zdroj: N4BB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

  1. Tak jsem se taky zaregistroval v BetaZone. Pres vectorproxy je to otazka chvilky a do budoucna se to urcite bude hodit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..