PlayBook Aplikace

Evernote for BlackBerry Playbook ke stažení v App World

Oblíbená aplikace Evernote pro správu poznámek se dostala už i na tablet BlackBerry Playbook. Díky aplikace Evernote můžete spravovat svoje poznámky přes dnes velmi populární cloud a nyní s nimi můžete pracovat také pomocí vlastní aplikace pro tablet Playbook.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Již před nějakým časem jste se na BlackBerryCzech mohli seznámit s aplikací Evernote pro smartphony BlackBerry. Zmínili jsme se o ní v seznamu TOP 10 aplikací pro BlackBerry. V aplikaci Evernote můžete velmi efektivně spravovat své poznámky a mít je neustále synchronizované v počítači, v telefonu a odteď také ve Vašem tabletu BlackBerry Playbook.

Screen Evernote for PlaybookScreen Evernote for PlaybookScreen Evernote for Playbook

Uživatelské prostředí je jednoduché a umožňuje pohodlnou správu všech vašich poznámek. Roztřiďte si je podle data vytvoření nebo názvu, vytvářejte nové poznámky, ukládejte je do notebooků a označte si je přehlednými tagy. Přidávejte k poznámkám hlasové nahrávky, fotografie nebo jiné soubory. A to vše sdílejte mezi počítačem, telefonem a tabletem. Jednoduché, rychlé a efektivní.

Screen Evernote for PlaybookScreen Evernote for PlaybookScreen Evernote for Playbook

Jediná nevýhoda, kterou momentálně v aplikace Evernote for BlackBerry Playbook je závislost na internetovém připojení. Není zatím možné offline upravit poznámku, která by se synchronizovala například zpětně. Doufejme, že tam tato funkce v budoucnu přibude. Aplikaci můžete zdarma stáhnout v obchodě BlackBerry App World – Evernote for BlackBerry Playbook. Pokud máte zájem také o aplikaci pro váš telefon, tak tu naleznete zase zde – Evernote for BlackBerry.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..