Novinky

DevCon Europe 2012: 50% sleva na vstup pro čtenáře BlackBerryCzech

V únoru se do Amsterdamu v Nizozemsku přesune vývojářská konference BlackBerry DevCon Europe, jedna z největších akcí BlackBerry. Ať už se zajímáte o vývoj aplikací či ne, tak můžete využít nabídky na 50% slevu na registraci. A dárek? BlackBerry PlayBook zdarma!

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Vážení čtenáři, jsme velmi rádi, že vám můžeme nabídnout společně s firmou TrustBe příležitost navštívit vývojářskou konferenci BlackBerry DevCon Europe, která se koná 7.-8. února 2012 v Amsterdamu. Pokud se zajímáte o vyvíjení aplikací pro tuto platformu, tak jistě využijte šance dozvědět se něco nového. A pokud nevyvíjíte, pak si můžete udělat alespoň hezký výlet se zajímavým programem.

Tato akce je místem, kde se sejdou členové vývojářské komunity z celé Evropy aby lépe pochopili jak pracovat s nejnovějšími inovacemi a objevy pro platformu BlackBerry® jako je BlackBerry® 7, nový BBM™ Social Platform, BlackBerry® Tablet OS, aplikace Adobe® AIR®, Adobe® Flash®,BlackBerry® WebWorks™, a další.

Účastníci rovněž obdrží zdarma tablet BlackBerry PlayBook! Verzi s 16GB pamětí obdrží přímo na místě.

Čtenáři BlackBerryCzech mohou využít speciální akce na slevu 50 % na vstupenku, kterou mohou využít až do 23. ledna 2012. Místo €250 tak zaplatíte pouze €125. Stačí se zaregistrovat na http://www.blackberrydevcon.com/ se speciálním kódem DCJM56. Počet registrací s tímto kódem je neomezený.

Na listopadovém DevConu v San Franciscu jsme se dozvěděli zajímavé informace o nové platformě BBX, dnes BlackBerry 10, také o Android Playeru a portování aplikací do PlayBooku a vyšla vývojářská beta verze BlackBerry PlayBook OS2. Co se na nás chystá v Amsterdamu?

Pokud tedy máte chuť nejen se setkat s BlackBerry komunitou z celé Evropy, ale také se seznámit s nejnovějšími inovacemi v oblasti platformy BlackBerry, pak jistě dorazte na konferenci BlackBerry DevCon Europe, 7.-8. února 2012.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..