BlackBerry Aplikace

Box 3.0: cloudová služba nyní dostupná pro Playbook, získejte 50 GB zdarma

Jistě znáte službu DropBox, která umožňuje online sdílet jakékoliv soubory multimédii počínaje a instalačními soubory konče. Dnes se však podíváme na jednoho z jejích konkurentů. Služba s názvem Box umožňuje sdílet nejrůznější data a na App Worldu nalezneme také oficiální aplikaci, která je velmi povedená. Box navíc připravil pro uživatele aplikace pro Playbook prostor 50 GB zdarma.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Jistě znáte některou z mnoha internetových úložišť. Box patří mezi ty nejznámější a také mezi nejpropracovanější. Díky službě Box můžete ukládat data do online úložiště a sdílet je nejen s vašimi přáteli, ale například také v rámci firmy nebo komunity.

Box_for_PB1

Služba Box je ve své základní verzi bezplatná. Dá vám k dispozici celkem 5 GB prostoru, můžete sdílet data s jinými uživateli a máte přístup skrze mobilní aplikaci nebo mobilní verzi webu. Bohužel však nemůžete nahrávat soubory větší než 100 MB, což znemožňuje sdílení větších souborů. Pro tyto potřeby je již nutné využít verzi Business, za kterou zaplatíte 15 dolarů každý měsíc za jednoho uživatele. Zde získáte 500 GB prostoru, rychlejší upload, sdílení chráněné heslem nebo možnost integrace služby do počítače.  A samozřejmě možnost nahrávat soubory až do velikosti 2 GB.

Vůbec nejprogresivnější je verze Enterprise, jejíž cenu si firmy musí dojednat samy. V této verzi získáte téměř neomezený prostor na webu, jeden prostor může využívat neomezený počet uživatelů a další mnohem propracovanější funkce – například šifrování celého úložiště. Více informací o samotné službě se dozvíte na stránkách http://www.box.net/pricing/.

Box_for_PB2Box_for_PB3Box_for_PB4

Zpět ale k samotné aplikaci pro Playbook. Verze Box for BlackBerry Playbook je skvěle graficky upravená, funguje rychle a spolehlivě. Data můžete nahrávat i stahovat, omezení jste pouze limitem vašeho zvoleného účtu. Bohužel nemůžete z Playbooku spravovat složky a podobně, to však můžete zvládnout i přes prohlížeč v tabletu. Velmi zajímavá je však akce, kterou Box přichystal pro všechny uživatele aplikace Box for BlackBerry Playbook. Jakmile se z aplikace přihlásíte do svého účtu tak získáte celých 50 GB prostoru zdarma! To už je slušná porce dat, není liž pravda?

Box_for_PB5Box_for_PB6Box_for_PB7

Služba Box je rozhodně zajímavá. Jejím největším konkurentem je pravděpodobně DropBox, který se však v některých věcech liší. Bezplatný účet vám dá pouze 2 GB prostoru, přičemž si můžete dalších 500 MB vždy “vysloužit” za nové uživatele, které do DroBoxu přivedete. Máte sice méně prostoru, ale DropBox nemá omezení ve velikosti nahrávaného souboru a to díky programu pro váš počítač, který se tváří jako další disk ve vašem počítači a vaše data jsou tak dostupná online i offline na vašem pevném disku.

Inu ať už se rozhodnete pro DropBox nebo pro Box, obě služby mají něco lepší a něco horší. Záleží jen na vás co si vyberete. V případě aplikace pro Playbook však Box jasně vede.

Box for BlackBerry Playbook na App Worldu

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

10 Comments

 1. Ahoj Vojto,
  tak jsme testovali službu BOX z bbry playbooku, ale kapacita je stále “jen” 5GB :-( je potřeba tam ještě něco udělat?? Nebo by se měla kapacita navýšit automaticky?
  díky
  HP

  1. To je zvlastni, dneska odpoledne jsem si to zkusil nastavit a normalne jsem se z playbooku zaregistroval a mam 50 GB.
   Akorat jsem se trochu u tehle sluzby sekl s vyuzitim, zjistil sem ze nepujde mit synchronizovany nejaky adresar mezi vic PC, alespon ne v zdarma verzi. V placene business by to byt melo. Takze asi to moc pouzivat nebudu. Maximalne tak tam najednou nasypat vsechny fotky co mam, aspon budou zalohovany :/

 2. Prima – tak uz to funguje!! Na zalohu fotek uplna parada. Navic aplikace BOX pro BlackBerry funguje taky dobre, takze k fotkam se clovek uz dostane prakticky kdekoli :-)

 3. Xanax And Valium Interactions Mothers Little Helper Xanax Good Or Bad Cold Turkey Is It Safe To Take Nyquil With Xanax [url=http://www.netvibes.com/xanax2mg ]order xanax 2mg[/url]. Xanax Toxicologist Drugbuyers Xanax Xanax Reunion Drug Xanax Dosage Range Withdrawal Symptoms . Xanax Football Mg Tattoos And Xanax . Babies Effects Of Xanax Xanax After Weed How Many Mg Xanax 2mg Order Xanax Without A Otc Xanax Vs Cannabis Adverse Side Effects Of Xanax

 4. Mixing Morphine And Xanax Like How Long Does 25 Mg Xanax Family . Xanax Cure Nickname Zoloft And Xanax Xanax Vicodin Mix Xanax Grapefruit Juice Xanax Alcohol Overdose Symptoms Definition Of The Effects Of Xanax . Xanax Organic Xanax 50 Ml Uses For Xanax Borderline Personality Disorder [url=http://www.netvibes.com/xanax2mg ]order xanax online[/url]. How Long Xanax Drugs Stay In Your System Xanax Still Depressed Ocpd Xanax Should I Mix Xanax .

 5. And Vicodin Overdose Snorting Xanax Xanax Addiction Stories Xanax Withdrawal Length Alcohol [url=http://www.netvibes.com/xanax2mg ]order alprazolam[/url]. Dentist Buy Xanax Xanax Vaistai View Xanax And Desvenlafaxine Xanax 023 . Xanax Spain Buy Xanax And Food Grapefruit Juice . How Much Go For Buy Xanax Xanax Desyrel Xanax Or Klonopin Stronger Panic Disorder How To Make Oxycontin And Xanax Xanax Starting Dose Most Effective Way To Take Xanax Feel

 6. why is clonazepam prescribed what are the side effects of clonazepam clonazepam without prescription clonazepam generic names. clonazepam addiction clonazepam insomnia long term side effects clonazepam street price for clonazepam . what is clonazepam generic for klonazapam . clonazepam .25 clonazepam tab 0.5mg side effects clonazepam 0.5 mg clonazepam online purchase rivotril medication can clonazepam cause memory loss

 7. buy zovirax femara or letrozole . order femara does femara work femara weight gain latrozole letrozole metabolism femara insomnia . femara dosing femara success letrozole femara what is femara for infertility. side effects of femara 2.5 mg letrozole and joint pain order femara no prescription clomid versus letrozole .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..