PlayBook Aplikace

Book Reader for EPUB: nejlepší čtečka e-knih pro Playbook

Jako jedno z hlavních využití tabletu vidí mnoho uživatelů čtení elektronických knih. Pro BlackBerry Playbook je na App Worldu ke stažení hned několik aplikací pro čtení e-knih a paradoxně ta nejlevnější z nich je zároveň také nejlepší. Podporuje širokou škálu formátů, je rychlá a vývojáři jí stále poctivě vylepšují.

→Vyberte si z nabídky modelů BlackBerry ten svůj.

Velikost BlackBerry Playbook přímo vybízí ke čtení elektronických knih. Je například stejně velký jako slavná čtečka Amazon Kindle. Mimochodem malý tip – pouzdra na Kindle se dají stejně použít také pro Playbook.  ;)

BookReader_screen_PB (1)BookReader_screen_PB (2)

Aplikace Book Readek for EPUB and Kindle books je pravděpodobně tou nejlepší čtečkou e-knih pro Playbook na App Worldu. Ze všech čteček e-knih jako jediná funguje opravdu bezchybně, je skvěle optimalizovaná a pohodlně se s ní pracuje. Jistěže je stále prostor pro zlepšování, ale již nyní se jedná o skvělou aplikaci. navíc vývojáři na ní pilně pracují a updaty se objevují s železnou pravidelností.

BookReader_screen_PB (7)BookReader_screen_PB (6)

Do aplikace můžete naimportovat e-knihy ve formátech EPUB, AZW, PDB, PRC a MOBI (formát pro Kindle). Při importu si aplikace vytvoří své vlastní kopie takže se nemusíte bát, že byste si knihy sami omylem smazali. Po importování se kniha uloží do vaší knihovny, kterou můžete řadit podle autora nebo názvu.

BookReader_screen_PB (5)BookReader_screen_PB (3)BookReader_screen_PB (4)

Bohatá jsou také samotná nastavení. Můžete si zvolit několik typů pozadí stránek nebo si dokonce vytvořit vlastní motiv, nastavit velikost fontu pomocí posuvníku a vybrat si některý z mnoha fontů. Import knížek je velmi rychlý, ale záleží samozřejmě také na velikosti importovaného souboru. Pohyb mezi stránkami může být buď animovaný nebo si animace můžete vypnout. Nechybí ani možnost vyhledávání v knihovně a nebo nápověda.

Vývojáři na aplikaci stále pracují a tak v budoucnu můžeme očekávat větší rozsah formátů nebo vylepšení uživatelského rozhraní. Aplikaci stahujte v obchodě BlackBerry App World na svém Playbooku.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

10 Comments

 1. Ahoj,
  a ještě tam prosím tě napiš Vojto, kde se dají e-knihy (česky stáhnout, koupit, sehnat.
  Většinou se objeví tituly jako kapit. Nemo, Babička apod. Trošku archaické.
  Dík
  Ahoj Mirek

   1. Nainstaloval jsem do PlayBooku Book Reader a nemohu příjit na to, jak z wattpad.com do nej stáhnout knihu/y. Mořím se s tím již druhý den, prosím o pomoc!!!

    1. Mám stejný problém. Podle mě je to pouze online čtení.
     Jak je to Vojto?

  1. Např. server e-reading má hodně titulů k zakoupení. Stahování pirátských kopií, které někdo dal po zakoupení ke stažení je prachsprostá zlodějna.

 2. Zdravím Vás, nemáte náhodou stejně jako já problém s rychlostí této čtečky? Místy se mi zasekává tak, že nereaguje na žádné gesto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..