BlackBerry Playbook, Novinky

BlackeBerry Playbook vstoupí během 30 dnů do 16 zemí

Před pár dny jsme Vás informovali o blížícím se uvedení Playbooku na britský a nizozemský trh. Magické datum 16. června by mělo odstartovat klíčové rozšíření tabletu BlackBerry Playbook po celém světě. Podle posledních informací by měl Playbook během následujících 30 dnů proniknout celkem na 16 trhů. Česká republika, bohužel, zatím chybí.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Jak už je napsáno výše, do měsíce by se měl Playbook dostat kromě USA a Kanady také na dalších 16 trhů po celém světě. Česká republika mezi nimi bohužel chybí, ale naštěstí se Playbook dostane do naší těsné blízkosti, takže sehnat ho již nebude takový problém ani pro obchody, ani pro případné zájemce. A v jakých zemích se na Playbook mohou těšit? Jedná se o:

Velká Británie
Španělsko
Francie
Nizozemsko
Německo
Itálie
Saudská Arábie
Spojené Arabské Emiráty
Indie
Hong Kong
Singapore
Indonésie
Austrálie
Mexiko
Kolumbie
Venezuela

Vidíte, že nejblíže si pro Playbook budete moci zajet do Německa, ovšem pravděpodobně se dostane během pár dnů i do českých obchodů. Však bylo už načase.

Zdroj: CrackBerry

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..