Novinky

BlackBerry® Trade-up program: pořiďte si nové BlackBerry® na protiúčet

RIM dnes v USA spustil velice zajímavou službu. Bohužel je zatím dostupná pouze v Americe, přesto si však myslím, že stojí za to Vás o ní informovat. Jak by se Vám líbilo dostat za Vaše staré BlackBerry® až $120 a koupit si s touto slevou nové?

Tato představa se dnes stala v USA reálnou. RIM spustil BlackBerry® Trade-up program, díky kterému můžete za své staré BlackBerry® získat až $120. A jak to funguje v praxi?

Na stránce http://www.blackberrytradeup.com si zvolíte, kolik zařízení chcete vyměnit. Zvolme například méně než 5. Poté vyplníte jaké BlackBerry® chcete vrátit a v jakém je stavu. Ihned se dozvíte, kolik peněz Vám bude vráceno. Například z model BlackBerry® Bold 9000 získáte $75 + $25 jako akční kredit, když vracíte model:

BlackBerry® Pearl™, BlackBerry® Curve™, BlackBerry® Bold™, BlackBerry® Storm™, BlackBerry® Tour™, 8700 series nebo 8800

a zároveň si vyberete některý z těchto telefonů:

BlackBerry® Torch™ 9800, BlackBerry® Style™ 9760, BlackBerry® Bold™ 9650, BlackBerry® Bold™ 9700, BlackBerry® Bold™ 9780, BlackBerry® Curve™ 9300 BlackBerry® Curve™ 9330, BlackBerry® Curve™ 8520, BlackBerry® Curve™ 8530, BlackBerry® Pearl™ 9100, BlackBerry® Pearl™ 9105, BlackBerry® Storm2 9520™ nebo the BlackBerry® Storm2 9550™

Nejvyšší možná částka, kterou můžete obdržet je $120. Tolik dostanete za model 9700, přičemž akční kredit již hodnotu nezvýší. Po vyplnění IMEI Vašeho nového BlackBerry® a vyplnění formuláře s osobními údaji už jen počkáte, až Vás emailem kontaktují, že dostáváte peníze zpět, když přinesete své BlackBerry® k operátorovi.

Zatím je tato služba dostupná pouze v USA, do Kanady se dostane zanedlouho. Pokud se někdy dostane do Evropy, tak pravděpodobně jako první bude Velká Británie, kde se v loňském roce prodalo ze smartphonů nejvíce právě BlackBerry®. A pokud budeme realističtí – k nám se pravděpodobně nedostane nikdy. Nic to však nemění na tom, že je to velice zajímavá akce a naši operátoři by si ji mohli vzít k srdci, neboť právě operátoři hrají v podobných akcích klíčovou roli.

Více se dočtete na stránce http://www.blackberrytradeup.com

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..