Přístroje & Příslušenství

BlackBerry Touch 9850/9860 na dalším videu a v lepší kvalitě

Hned po úniku videa modelu BlackBerry Torch 2 9810 se na internetu objevilo další video. Tentokrát se jedná o model BlackBerry Touch 9850/9860 s krycím názvem Monza/Monaco. Mohli jste ho vidět na videu již včera, kvalita však bohužel pokulhávala. Dnes se můžete podívat na video v mnohem lepší kvalitě a celý telefon si tak pořádně prohlédnout.

→ Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Hned na první pohled je jasné, že toto video pochází od stejného člověka jako video modelu Torch 2 9810. Zde se nám však nabízí skvělý pohled na nový model BlackBerry Touch 9850/9860 a díky dobré kvalitě videa jsou vidět i detaily. A musím uznat, že se mi BlackBerry Touch začíná docela líbit. Designově se určitě jedná o povedený kus a hardwarově by také zaostávat neměl.

httpv://www.youtube.com/watch?v=X1oLih6kbKs

Již mnohokrát jsme se zmiňovali o hlavních vlastnostech modelu BlackBerry Touch, ale stejně si je ještě zopakujeme. Uvnitř nalezneme 1,2GHz procesor, pravděpodobně Qualcomm Snapdragon. Sekundovat mu bude 768 MB paměti RAM a 4 GB vnitřní flash paměti. Nechybí 5Mpx fotoaparát s automatickým ostřením, microUSB konektor a v neposlední řadě nový operační systém BlackBerry 6.1 s podporou NFC, magnetometru nebo 3G hotspotu.

Líbí se vám BlackBerry Touch?

Zdroj: CrackBerry

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..