BlackBerry Playbook

BlackBerry Playbook: Quake 3 Arena multiplayer demo

Hra Quake 3 Arena byla již od začátku používána pro demonstraci výpočetního výkonu tabletu BlackBerry Playbook. Hru však můžete na Playbooku i hrát a kolegové z IntoMobile natočili dokonce hru více hráčů proti sobě. A kupodivu se zdá, že i hratelnost je na velmi dobré úrovni.

Rozjet samotnou hru na zařízení s výkonem jaký má Playbook by nemusel být až takový problém. Výkonu je dostatek, to už víme. Ale jak je to s hratelností? Většina opravdu dobrých her doplácí na to, že jsou ovládány skrze dotykový displej a poté ztrácí na hratelnosti. I u Playbooku si musíte vystačit s dotykovým displejem. Je vidět, že Quake 3 Arena na Playbooku se dá ovládat vcelku pohodlně, ale mohlo by být ještě lepší. Ptáte se jak?

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

httpv://www.youtube.com/watch?v=mgVgyj3mFJs

V nedávném článku, BlackBerry Playbook: nejzajímavější informace z recenzí, 2. část, jsme vás informovali o tom, že Playbook disponuje různými profily pro Bluetooth. Skrz něj můžete například připojit klávesnici, ale je potvrzena také BT myš. Například zmíněná hra Quake 3 Arena by pak mohla získat úplně nový rozměr a při promítání z Playbooku přes HDMI na televizor, bychom tu mohli mít “plnohodnotnou” herní konzoli.

Zdroj: IntoMobile

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

4 Comments

  1. Tak jsem včera na vlastní oči viděl a vyzkoušel iPad2 a už se nemůžu dočkat, až to samé udělám s Playbookem… Je to úžasná hračka a chlapi hračky potřebují… :-)

    Vojto, nevíš jak to je s přehráváním titulků u filmů? Na BB jsem to nezkoušel, ale tady by mě to zajímalo.

    Díky…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..