BlackBerry Playbook, Novinky

BlackBerry® Playbook přijde na trh s Tetrisem a Need For Speed (aktualizováno)

Vypadá to, že RIM chce opravdu Playbook zaměřit minimálně z poloviny také na zábavu a hry. Dokazuje nejnovější tisková zpráva společnosti Electronic Arts (EA), která říká, že v Playbooku bude od začátku předinstalovaná plná verze hry Need For Speed: Undercover.

Jak už jsme si řekli v souvislosti s novými modely BlackBerry® s operačním systémem BlackBerry® 6.1, RIM chce trochu zaplašit pověst BlackBerry® jako nástrojů pouze pro práci. Chce se zaměřit také více na zábavu, protože v tomto odvětví je obrovský potenciál. A nemalou část tohoto oboru zaujímají také hry. Nejenže se dočkáme 3D akcelerace u nových model BlackBerry® Bold Touch,´nebo Torch 2, ale nebude chybět také patřičná porce zábavy u tabletu BlackBerry® Playbook.

Výkon, kterým disponuje BlackBerry® Playbook, by byla velká škoda nevyužít. Se screenshotem hry Need For Speed jsem se u Playbooku už setkali – vzpomínáte? Jedny z prvních oficiálních fotografií Playbooku nám ukazují závodní hru. Nyní už víme, že se jedná právě o hru Need For Speed od společnosti EA.

Dalším titulem, který by měl být v Playbooku přítomen je klasický Tetris. Skládání kostiček fenoménem již spoustu let a na Playbooku Vás jistě zabaví na mnoho hodin a zkrátí Vám nejednu nudnou chvilku.

Celou tiskovou zprávu v angličtině si můžete přečíst zde: Press.rim.com

Aktualizace 11.2.2011

Na internetu se už dokonce objevily screenshoty obou chystaných her. Jak se Vám líbí Need For Speed: Undercover a tradiční, i když vylepšený, Tetris?

nfs_u_playbook_screen_2nsfu_garage_bmp_jpgcopy

nsfu_quick_race_bmp_jpgcopy

tetris_game_mode_pb_bmp_jpgcopytetris_heroshot_pb_bmp_jpgcopy

Zdroj: n4bb.com

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

4 Comments

  1. z NFS som trošku sklamaný, lebo podľa screenov je toto fakt ta najlepšia grafika čo sa dala z tabletu dostať? Alebo je tam nejaký iný limit prečo to vôbec nevyzerá lákavo? Samozrejme je to len subjektívny názor…

    Tetris by som si zahral radšej :)

    1. Tak potom nech to tam nedávajú zadarmo :D Kľudne by mohli dať trial a keby sa ti to pozdávalo tak by si to kúpil… Ak by táto hra mala byť niečo ako “návnada” pre ľudí, čo sa nevedia napr. rozhodnúť ktorý tablet tak by podľa mňa mali mať pripravené niečo z čoho si povedia, že tak “toto chcem!”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..