BlackBerry Playbook

BlackBerry PlayBook OS 1.0.8.4985 přináší nový Flash Player a další drobné updaty

Před nedávnem nám vyšel update na BlackBerry Bridge a ten většinou ohlašuje blížící se update OS pro BlackBerry PlayBook. Nejnovější verze 1.0.8.4985 přináší hlavně opravy některých chybek a přináší novou verzi Adobe Flash Playeru. Co vše na nás čeká v novém updatu?

→Vyberte si z nabídky modelů BlackBerry ten svůj.

PlayBook_edited9PlayBook_edited7PlayBook_edited1

Jak už jsem zmínil, jedná se spíše o minoritní update, i když jsme se posunuli z 1.0.7.x na 1.0.8.x. Novinky se týkají hlavně opravy některých chybek a drobné optimalizace. BlackBerry PlayBook OS 1.0.8.4985 přináší:

  • Aktualizovaná verze Adobe ® Flash ® Player verze 11.1 a prostředí Adobe AIR ® 3.1
  • Letní čas časových pásem v regionech Latinské Ameriky, Austrálie a Střední Ameriky
  • Aktualizován software pro Bluetooth ® a Wi-Fi ®, který pomáhá zlepšit konektivitu
  • Opraven problém s platbami v BlackBerry App World ™ průčelí
  • Vylepšená synchronizace při obnově aplikací z BlackBerry Desktop Software
  • Tato aktualizace také obsahuje aktualizace zabezpečení pro aplikaci Adobe Flash Player, jak je uvedeno v bulletinu zabezpečení společnosti Adobe APSB-11-28, které se zabývá problémy, které mohou potenciálně ovlivnit PC, tablet, nebo jiné zařízení s operačním systémem, který podporuje Adobe Flash.

TIP! Recenze BlackBerry PlayBook: ta největší ostružina

Osobně již mám update nainstalovaný a musím říct, že jsem zaznamenal znatelně lepší práci s domácí Wi-Fi – tam kde jsem měl dříve nestabilní 2 čárky mám nyní stabilních plných 5. A jaké jsou vaše první dojmy? Diskutujte zde nebo na diskuzním fóru BlackBerryCzech.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

3 Comments

  1. jj, s tou wifi souhlasim. Ale marne cekam na to, kdy bude vyresen problém s nefungujícími prolinky. Příklad: Jsem na zbozi.cz, dám vyhledávat nějaký produkt. Vyjede mi to seznam prodejců a seřazení např. podle ceny. Když ale kliknu na daného prodejce, s tím, že se chci dostat přímo na jejich stránky s uvedeným produktem, tak se mi oběví okno s nápisem ,,click thru,, a konec….BOHA JEHO, to mě vždycky tak nas*re!

  2. No, mě se aktualizace podařilo, ale co mě opravdu naštvalo, že mi ta aktualizace kompletně smázla Playbook. Což o to, programy oželím, ale ty data v programech jsou komplet v čudu …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..