BlackBerry Playbook, Novinky

BlackBerry PlayBook 2: větší sourozenec sedmipalcové ostružiny o sobě dává vědět

Internetem se před nějakým časem šířily zajímavé zvěsti. Podle nich RIM pracuje na novém tabletu BlackBerry PlayBook, který by měl především nabídnout větší displej, konkrétně s úhlopříčkou deset palců. A zatímco se první 7″ verze ještě ani nerozšířila po celém světě, dostaly se na svět první informace o připravovaném větším sourozenci. Kdy přijde na trh a co bude umět?

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Na obrázku výše se nenachází PlayBook 2

Láká vás BlackBerry PlayBook, ale je na vás moc malý? Nepotřebujete takovou mobilitu, ale vyžadujete velký displej? Pak vás jistě potěší nová informace o připravovaném sourozenci dnešního PlayBooku, který by měl přinést displej o úhlopříčce kolem 10 palců. První informace hovoří o tom, že displej bude nejen větší, ale bude mít i vyšší rozlišení. Uvnitř opět poběží operační systém BlackBerry Tablet OS, ovšem již po updatu s nativním emailovým klientem apod.

Další informací je údajně tenčí dotykový rámeček kolem displeje a dvě barevné varianty – černá a bílá. BlackBerry PlayBook 2 (jak mu prozatím budeme říkat) dále nabídne slot pro SIM kartu, ale 3G u něj nejspíš nenajdeme. Zaměří se rovnou na 4G, ale Wi-Fi chybět jistě nebude. Poslední informace hovoří o možnosti připojení PlayBooku 2 přímo k BES právě díky vlastní SIM kartě.

První informace nejsou nijak obsáhlé, ale doufejme, že se budou postupně rozšiřovat. Vybízí k tomu i údajné představení nového tabletu koncem léta letošního roku a jelikož už bude mít RIM celkem vyladěný OS, prodeje tohoto tabletu bychom se mohli dočkat ještě letos. Jak se vám líbí varianta PlayBooku s 10″ displejem?

Zdroj: N4BB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..