Přístroje & Příslušenství

BlackBerry Milan: první slider s OS BlackBerry 10

Také již každým dnem očekáváte nové informace týkající se připravovaných modelů BlackBerry s operačním systémem BlackBerry 10? Jistě vás tedy potěší snímek prvního zařízení s tímto OS, které v sobě skrývá také hardwarovou klávesnici! Jedná se BlackBerry Milan, první slider s OS BlackBerry 10.

→Vyberte si z nabídky modelů BlackBerry ten svůj.

Před nějakým časem jste se na BlackBerryCzech mohli dočíst o vůbec prvním plánovaném BlackBerry, které si ponese novou platformu – dotykové BlackBerry London. BlackBerry London designově velmi připomíná zajímavý model Porsche Design P’9981 ovšem neobsahuje žádné klávesy. BlackBerry Milan naštěstí dokazuje, že hardwarová klávesnice je pro RIM stále důležitým faktorem.

Klávesnice je však u BlackBerry Milan výsuvná, tedy stejná konstrukce jako u modelů Torch 9800 a 9810. Co říkáte na design nového BlackBerry Milan? Velmi čistý design, který si nese svou dávku originality. Zajímavá je však především jedna věc – chybějící klávesy pod displejem.

Pokud přihlédneme k BlackBerry London tak se zdá, že ovládání nového systému BlackBerry 10 zůstane skutečně čistě na dotykovém displeji, a tak se zde nejspíš opět setkámes ovládacími gesty jako u BlackBerry PlayBook. Osobně se nebojím žádných problémů, protože například u Nokie N9 (recenze) mne tento koncept ovládání velmi zaujal.

Zdroj: CB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

4 Comments

  1. ale no tak…BB potřebuje zaujmout nové uživatele ne pořád dokola ty stejné… Pro konzervativce určitě nějaké BB taky bude :)

  2. Nemám problém s novým designem a ovládáním, trackpad mi asi bude chybět, no to se dá ale zvyknout. U tohoto telefonu je ale jasně vidět, zě se konstruktéři moc nezamysleli, psát se na hw klávesnici bude pekelně špatně a jednou ruko to nepůjde vůbec, telefon s tímto tavrem měl být side-slider. S Londonem nemám problém, s BB ve stylu Porsche Design jako nástuce klasiky taktéž, jsem ale zvyklý, že přístroje BB jsou (téměř) vždy dokonalé přístroje, o Milanu to ale neplatí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..