BlackBerry OS

BlackBerry, které jsou nyní na trhu, neobdrží update na OS BlackBerry 7

RIM dnes potvrdil jednu velice nepříjemnou skutečnost. Zařízení, která jsou nyní na trhu, neobdrží update na nový operační systém BlackBerry 7. Největší zklamání pravděpodobně zažívají uživatelé modelů BlackBerry Torch 9800 a BlackBerry Bold 9780.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Nové funkce operačního systému BlackBerry 7 týkající se NFC, nahrávání HD videa, mobilního 3G hotspotu a dalších, jsou očividně závislé na hardwaru. To samé platí pro nové uživatelské prostředí operačního systému BlackBerry 7, které využívá grafické akcelerace. Bohužel momentálně dostupné přístroje tyto požadavky nesplňují a nemohou tak obdržet update no nový OS.

Podobně jako tomu bylo u OS6, kde bylo potřeba 256 MB RAM u nedotykové verze a 512 MB RAM u dotykové verze, i nový OS7 má své požadavky. Nezapomínejme ovšem, že v uniklých materiálech se objevily zmínky o Lite verzi systému a tak nám nezbývá než doufat.

Zdroj: N4BB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..