BlackBerry OS

BlackBerry, které jsou nyní na trhu, neobdrží update na OS BlackBerry 7

BB_OS7_not_icon

RIM dnes potvrdil jednu velice nepříjemnou skutečnost. Zařízení, která jsou nyní na trhu, neobdrží update na nový operační systém BlackBerry 7. Největší zklamání pravděpodobně zažívají uživatelé modelů BlackBerry Torch 9800 a BlackBerry Bold 9780.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Nové funkce operačního systému BlackBerry 7 týkající se NFC, nahrávání HD videa, mobilního 3G hotspotu a dalších, jsou očividně závislé na hardwaru. To samé platí pro nové uživatelské prostředí operačního systému BlackBerry 7, které využívá grafické akcelerace. Bohužel momentálně dostupné přístroje tyto požadavky nesplňují a nemohou tak obdržet update no nový OS.

Podobně jako tomu bylo u OS6, kde bylo potřeba 256 MB RAM u nedotykové verze a 512 MB RAM u dotykové verze, i nový OS7 má své požadavky. Nezapomínejme ovšem, že v uniklých materiálech se objevily zmínky o Lite verzi systému a tak nám nezbývá než doufat.

Zdroj: N4BB

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.