Novinky

BlackBerry Desktop Manager 7 Beta ke stažení

Na internet unikla nová verze počítačového softwaru BlackBerry Desktop Manager verze 7, která přináší několik novinek a především podporu pro nová zařízení s operačním systémem verze 7.

→ Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

bbdesktop-1

Rozhodně se nejedná o žádný obrovský update, i když by se tak mohlo podle nového označení zdát. Novinky jsou většinou pouze maličkosti, avšak potěší. Nový je například vzhled aplikace pro synchronizaci organizéru a aktualizovanou aplikace pro bezdrátovou synchronizaci hudby skrze Wi-Fi. Asi největší novinkou je podpora pro nová zařízení s operačním systémem BlackBerry 7. Konkrétně se jedná o modely BlackBerry Bold 9900, Torch 9810, Torch 9850, Torch 9860 a Curve 9360.

Jinak nová verze žádné převratné funkce zatím nenabízí, ale nepředbíhejme. Jedná se pouze o uniklou beta verzi a mě například nefunguje připojení Playbooku. Tudíž se vracím k verzi 6.1 a na závěr připomínám, že BBDM verze 7 beta instalujete na vlastní nebezpečí.

Odkaz ke stažení na Multiupload.com

Zdroj: BerryReview

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..