Přístroje & Příslušenství

BlackBerry® Bold Touch: Dakota i Montana

Před pár dny jsem si představili novinku jménem BlackBerry® Dakota. Nyní se zdá, že tento model dostane název Bold Touch a kódové označení jak Dakota tak Montana. BlackBerry® Bold Touch bude nejtenčí BlackBerry® v historii a výbava je skvostná!

Představení BlackBerry® Bold Touch bylo velice zajímavé hlavně proto, že uvedené specifikace byly opravdu téměř neuvěřitelné. Uniklé materiály z RIMu ale všechny skvělé specifikace potvrzují a Vy se tak můžete podívat na téměř kompletní specifikace modelu BlackBerry® Bold Touch.

Jak si můžeme všimnout, design je velice podobný původnímu modelu Bold 9000, což je určitě skvělé. BlackBerry® Bold Touch by měl být nejtenčím BlackBerry® v historii a zároveň by měl být vyroben z ušlechtilých materiálů – rámeček kolem přístroje je ocelový.

Výbava je velice bohatá a nejvíce asi zaujme VGA rozlišení 2,8″ displeje, což dohromady dává 287 dpi nebo 1,2GHz procesor. Trochu nás ale mrzí, že uvnitř nového BlackBerry® je Qualcoom a ne třeba Texas Instruments. Nemění to ovšem nic na tom, že dočkat bychom se měli tohoto velice atraktivně vypadajícího zařízení již v srpnu. Pokud si vzpomínáte, v srpnu byl představen i Torch.

Zdroj: CrackBerry

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..