Přístroje & Příslušenství

BlackBerry Bold Touch 9930: nové živé fotografie

Server BoyGeniusReport zveřejnil nové fotografie očekávaného modelu BlackBerry Bold 9930, který kombinuje dotykový displej s plnohodnotnou qwerty a zároveň se vrací k legendární konstrukci modelu Bold 9000. Prohlédněte si tohoto krasavce na nejnovějších živých fotografiích.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

BB_Bold_Touch (4)BB_Bold_Touch (5)

BB_Bold_Touch (1)BB_Bold_Touch (6)

BB_Bold_Touch (2)BB_Bold_Touch (3)

Připomeňme si pouze heslovitě hlavní parametry modelu Bold Touch – ocelový rámeček kolem přístroje, 1,2GHz procesor, 768 MB paměti RAM, 2,8″ displej s rozlišením VGA, 5Mpx fotoaparát, nahrávání videa HD 720p, OS BlackBerry 6.1, NFC, kompas a tak dále. Pokud si chcete přečíst kompletní předpokládané specifikace, naleznete je zde – BlackBerry® Bold Touch: dotykový Bold na scéně.

Co mne však zaujalo je nápis na zadní přístroje. Jak si můžete všimnout je tam nápis Brand. Mohl by to být snad název tohoto modelu? Připomeňme, že označení Bold Touch je zatím pouze neoficiální označení a vše se může ještě změnit. Nechme se tedy překvapit.

Zdroj: BoyGeniusReport

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

8 Comments

  1. BRAND: dovolím si malou spekulaci… není tam brad proto, že tam v tom místě bude uvedený brand pod kterým bude přístroj prodáván (O2, T-Mobile, Orange, atd.)

    Tak tohle je luxus… přesně na to čekám… Nevíte kdy má přijít na trh? Doufám, že až příští rok, abych užil 9700 :-)

  2. Fantastický! Už se nemůžu dočkat.. Jen mě trochu mrzí že nemá na zadním krytu kůži jako Boldy do teď… libí se mi to a jsem s tím spokojený

  3. To jsem jedinej, kterýmu příjde jako nesmysl ta velikost displeje 2,8 palce ? Dosud se nad tím nikdo nepozastavil. Když tu byly fotky společné s 9700 a jeho displejem, tak mi přišel rozdíl minimální – maximálně zpět na velikost 2,6. Rozdíl mezi 2,6 a 2,8 není vůbec zanedbatelnej na náročnost prostoru. Když si vezmu, že rozměry to vychází jako 9000, tak mi není jasné jak by při té šířce se tam mohl ten displej o velikosti 2,8 vejít. Pamatuju na Samsungy s Qwertz klávesnící a touhle velikosti displeje, ale ty taky musely být viditelně vyšší a vycházely tvarem displeje do čtverce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..