Přístroje & Příslušenství

BlackBerry Bold 9900 unikl na web www.blackberry.com

BB_Bold_Touch_Site_icon

Domovská stránka oficiálního webu BlackBerry je navržena jako výkladní skříň pro přístroje BlackBerry. Mohli jsme jí vidět vyhrazenou pro modely řady Bold, poté byla věnována novému OS BlackBerry 6 a nyní tam už pár dnů nalezneme informace o BlackBerry Playbook. RIM však testoval vzhled s novým BlackBerry Bold Touch a šťastnému návštěvníkovi se povedlo stránky zaznamenat.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

BlackBerry_Bold_Touch_Site_2

Nový BlackBerry Bold Touch, neboli Bold 9900, je prezentován společně vedle BlackBerry Playbook. Menším písmem je zmíněna jedna důležitá událost – uvnitř BlackBerry Bold 9900 je skutečně operační systém BlackBerry 7. O této změně jsme vás informovali v příspěvku OS BlackBerry 6.1 se přejmenuje na BlackBerry 7.

BlackBerry_Bold_Touch_SitePředstavení BlackBerry Bold 9900 se již téměř jistě dočkáme 3. května. V tento den totiž začíná největší akce BlackBerry tohoto roku, kongres BlackBerry World. Některé informace hovoří o tom, že na BBWorld bude představen pouze model Bold 9900, doufejme však, že se dočkáme i dalších zařízení – například Torch2 9810 nebo Touch 9850.

Zdroj: CrackBerry

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.