Přístroje & Příslušenství

BlackBerry Bold 9900 unikl na web www.blackberry.com

Domovská stránka oficiálního webu BlackBerry je navržena jako výkladní skříň pro přístroje BlackBerry. Mohli jsme jí vidět vyhrazenou pro modely řady Bold, poté byla věnována novému OS BlackBerry 6 a nyní tam už pár dnů nalezneme informace o BlackBerry Playbook. RIM však testoval vzhled s novým BlackBerry Bold Touch a šťastnému návštěvníkovi se povedlo stránky zaznamenat.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

BlackBerry_Bold_Touch_Site_2

Nový BlackBerry Bold Touch, neboli Bold 9900, je prezentován společně vedle BlackBerry Playbook. Menším písmem je zmíněna jedna důležitá událost – uvnitř BlackBerry Bold 9900 je skutečně operační systém BlackBerry 7. O této změně jsme vás informovali v příspěvku OS BlackBerry 6.1 se přejmenuje na BlackBerry 7.

BlackBerry_Bold_Touch_SitePředstavení BlackBerry Bold 9900 se již téměř jistě dočkáme 3. května. V tento den totiž začíná největší akce BlackBerry tohoto roku, kongres BlackBerry World. Některé informace hovoří o tom, že na BBWorld bude představen pouze model Bold 9900, doufejme však, že se dočkáme i dalších zařízení – například Torch2 9810 nebo Touch 9850.

Zdroj: CrackBerry

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..