Přístroje & Příslušenství

BlackBerry Bold 9900 přijde i v bílé variantě!

BlackBerry Bold 9900 je jediným modelem s novým operačním systémem BlackBerry 7, který již byl oficiálně představen. Na trh by měla přijít černá varianta, ale na internetovém portálu Amazon UK se objevila skvělá zpráva. Na trh se dostane BlackBerry Bold 9900 také v bílé variantě. Jak bude vypadat a kdy bude k dostání?

Na britském portálu Amazon.co.uk se objevila zajímavá informace. Podle ní bude tento obchod nabízet BlackBerry Bold 9900 v bílé barvě. Na screenshotu níže si můžete prohlédnout detaily, nebo si nabídku sami prohlédnout zde.

Bold_9900_White_Amazon

BlackBerry Bold 9900 White by měl být dostupný 15. října, což je vůbec první konkrétní datum, které se ohledně uvedení Boldu 9900 na trh objevilo. Černá varianta by každopádně měla přijít dřív, podle posledních informací se na trh dostane v září. Poprvé se objevila také cena, která by se měla vyšplhat na 549.99 liber, tedy cca 14 800 Kč. Ta ale není žádné velké překvapení, spíše potvrzení předchozích odhadu. Zajímá vás jak bude nový Bold 9900 White vypadat?

BoldTouch_White

Upozorňuji, že obrázek je pouze ilustrační a byl vytvořen u mne v počítači. Rozhodně však dobře poslouží pro představu jak bude Bold 9900 v bílé barvě vypadat. Jak se vám líbí?

Zdoj: CB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

5 Comments

  1. To je tak pro šampóny :-) když vidím tu svou černou BB9700, tak v bílém provedení by vypadala 10x víc omláceně… zlatá černá :)

  2. Bílá BB 9780 jsme měl v ruce při koupě a rozhodoval jsem se , je nádherná bílá perleť ále … představte chlapa v maskáčích a tady ten telefon :D v šedé nebo uhlíkové vlákno to je jiná … ještě něco takové najít

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..