Přístroje & Příslušenství

BlackBerry Bold 9790 dostal facelift, prohlédněte si živé fotografie

Čekáte na nástupce oblíbeného modelu BlackBerry Bold 9780? Pak jistě zbystřete, protože na nejnovější živých fotografiích si můžeme prohlédnout BlackBerry Bold 9790, který se dočkal mírného faceliftu.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Bold_9790_1Bold_9790_2Bold_9790_3

BlackBerry Bold 9790 se dočkal mírného faceliftu. Pokud jste viděli dřívější uniklé fotografie Boldu 9790 (zde) tak jste si jistě všimli, že změna nastala na přední straně přístroje. Tlačítka pod displejem se nyní podobají těm, která můžeme vidět u BlackBerry Torch 9860 (více info). Líbí se vám?

BlackBerry Bold 9790 by měl být představen v průběhu listopadu a měl by nabídnout prakticky stejnou výbavu jako modely 9900, 9810 nebo 9860. A na závěr ještě malá drobnost – všimli jste si přesunu microUSB konektoru oproti modelu 9700/9780? MicroUSB konektor se přesunul na spodní stranu což znamená, že dokovací stanice by se nově měla stát také synchronizační kolébkou. Těším se na představení nového BlackBerry Bold 9790.

Zdroj: CB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

9 Comments

    1. To jsou. A obávám se, že výdrž baterky bude taky děsná. Má tam být stejně slabá, jako je v 9900… RIM snad letos neudělá pořádnej telefon, kde nic nebude chybět nebo bude poddimenzovaný.

  1. Mně se tlačítka a vůbec celý telefon líbí. Jen jsem zvědavej na výdrž, ta by mohla být velikou vadou na kráse:(

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..