Novinky

BlackBerry App World 3.0: první informace

Obchod s aplikacemi pro BlackBerry, BlackBerry App World, je momentálně ve verzi 2.1. Dnes se na světlo světa dostaly první informace týkající se nové verze App Worldu a to hned verze 3.0. Přinese mnoho nových vlastností  a vy si nyní můžete přečíst, jaké to budou.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Bohužel nejsou dostupné žádné screenshoty ani popis uživatelského prostředí. Můžeme si tak pouze vyjmenovat zatím uniklé informace:

  • nové uživatelské prostředí (kategorie ve stylu OS6 s rotující nabídkou)
  • sdílení dat aplikací přes BBM
  • 7 a 30denní trial verze aplikací
  • normalizované ceny napříč všemi měnami
  • vyhledávací lišta (podobně jako univerzální vyhledávání v OS6)
  • pro nejvýznamnější operátory je připravena podpora plateb přes operátora (aplikace se vám připočítají do vyúčtování u operátora)

Novinkou budou také vlastnosti určené pro firmy jako je možnost zablokování některých aplikací nebo jejich viditelnosti, nebo enterprise kanál v App Worldu (zatím není jasné o co se vlastně jedná).

Nový BlackBerry App World 3.0 by měl být uvolněn v průběhu července až srpna, je možné, že beta verze bude uvolně dříve.

Zdroj: N4BB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..