BlackBerry Aplikace

BlackBerry App World 3.0 oficiálně ke stažení

Tak jsme se konečně dočkali oficiálního uvolnění nové verze obchodu s aplikacemi BlackBerry App World 3.0.0.73. Doposud bylo možné nový App World stáhnout pouze z Beta zone, RIM však během včerejška uvolnil ke stažení novou verzi a to již pro všechny. Nová verze přináší mnoho novinek v čele s uživatelským prostředím přizpůsobeným pro dotykové displeje.

→Připojte své BlackBerry výhodně k internetu.

O samotném App Worldu 3.0 jsme vás již informovali v době, kdy byl uvolněn do BlackBerry Beta zone. App World 3.0 přináší spoustu novinek a tou nejvýraznější je jistě nový vzhled celého prostředí. RIM začal úpravou internetové verze App Worldu a následně se podobného konceptu dočkala i aplikace BlackBerry App World. Ovládání je přizpůsobeno především dotykovým displejům, ale skvěle se ovládá také skrze optický trackpad.

AppWorld3_screen (1)AppWorld3_screen (2)AppWorld3_screen (3)

Dalšími novinkami je například nové řazení do kanálů a kategorií. Nyní tak máte 3 hlavní kanály – Hry, Aplikace a Motivy. Každý z kanálů je rozdělený do kategorií, kde můžete pohodlně najít přesně to co hledáte. Kanály a kategorie se zobrazují dokonce i při vyhledávání, což je velmi praktické. Zde je seznam všech novinek, kterých jsem se v novém App Worldu 3.0 dočkali:

  • zcela nové uživatelské rozhraní – rotující seznam oblíbených aplikací, nové ikonky
  • nové kanály – App World 3.0 přináší nové kanály Hry, Aplikace a Motivy. Každý kanál nabízí přehledný seznam kategorií, seznam Top 25 aplikací (zdarma, placené, nejnovější a nejlépe hodnocené) a v neposlední řadě vlastní vyhledávání v daném kanálu
  • nabídka My Account – v nabídce My Account můžete pohodlně upravit detaily vašeho BlackBerry ID a platební možnosti
  • nové funkce My World – v nabídce My World nově můžete nejen vidět nainstalované a odinstalované aplikace, ale konečně můžete odinstalované aplikace dát do ignorace a ty se následně neukazují v seznamu odinstalovaných aplikací
  • Sdílení aplikací skrz sociální sítě – pokud naleznete aplikaci, kterou byste chtěli doporučit i svým přátelům, není nic jednoduššího než ji sdílet skrze BBM, Facebook, Twitter, SMS nebo Email
  • Vylepšené zobrazení detailů aplikací – u každé aplikace si můžete přehledně prohlédnout hodnocení, recenze, screenshoty apod.
  • Vylepšené vyhledávání – vyhledávat nyní můžete přímo z domovské obrazovky aplikace jelikož se vyhledávací lišta nachází přímo v horní části. Využít můžete filtrování podle kategorií, shody s výrazem, oblíbenosti, hodnocení, ceny atd.

AppWorld3_screen (4)AppWorld3_screen (5)AppWorld3_screen (7)

BlackBerry App World se dokáže aktualizovat sám, ale pokud vám svou aktualizaci v BlackBerry stále nenabídl, tak stačí pouze v prohlížeči vašeho BlackBerry navštívit stránku http:/blackberry.com/appworld. Stažení aplikace je samozřejmě zdarma.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

  1. App world 3.0 jsem si stáhnul z Beta Zone a jsem s ním velmi spokojený. Mám Storm 2 a ovládání je fakt pohodlné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..