Novinky

BlackBerry App World: 100, 20, 3, 1…

Blíží se testovací provoz nového BlackBerry App World 3.0, který je naplánovaný  na konec července a při té příležitosti RIM zveřejnil některa zajímavá čísla. BlackBerry App World je již spuštěn něco přes 2 roky a za tu dobu toho již  stihl docela dost. Co znamenají čísla v titulku? Jsou větší než se zdají…

→Připojte své BlackBerry výhodně k internetu.

BlackBerry App World je tu s námi již více než 2 roky. Za tu dobu jsme se dočkali mnoha změn – nové aplikace, nové podporované země, nový vzhled, nový systém. Další velký krok čeká App World letos. Již na konci července by mělo být spuštěno testování verze 3.0, která přinese opět mnoho novinek včele s novým inovovaným vzhledem. Hlavní čísla dnešního App Worldu:

  • 100 – v tolika zemích je dnes App World oficiálně spuštěn. Česká republika se mezi ně zařadila letos v únoru a BlackBerryCzech vás o této skutečnosti informovalo jako první.
  • 3 miliony – tolik stažených aplikací zaznamenává App World každý den
  • 1 miliarda – právě tolik stažených celkem zaznamenal App World před několika dny. Je to velký milník v historii obchodu s aplikacemi pro BlackBerry.

AppWorld3

Uniklý screenshot nového App World 3.0 beta

App World dnes nabízí ke stažení již více než 20 000 aplikací, her a motivů. Nechybí mezi nimi oblíbené aplikace jako je BeBuzz, Angry Farm nebo hra Pixelated.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..