Přístroje & Příslušenství

BlackBerry 9980 “Knight”: oficiální představení 27. října

Čekáte na představení nového modelu BlackBerry? Kupodivu to nebude ani BlackBerry Bold 9790 ani Curve 9380. Vypadá to, že jako první bude nyní představena modifikace modelu Bold 9900, nový BlackBerry 9980 s kódovým označením “Knight”. Bude se jednat o exkluzivní zařízení a exkluzivní bude i jeho představení.

→Vyberte si z nabídky modelů BlackBerry ten svůj.

Tajemné BlackBerry “Knight” 9980, za jehož designem stojí designerské studio Porsche Design, bude podle posledních informací představeno 27. října. RIM rozeslal některým lidem pozvánku na představení něčeho “exkluzivního”. Jelikož na pozvánce figuruje kromě BlackBerry také Porsche Design, je velmi pravděpodobné, že se bude jednat o odhalení modelu 9980, o kterém jsme vás informovali již před několika týdny zde.

BB_9980_Knight_UnveilBB_9980_Knight_Unveil_2

Představení by se mělo odehrát také na exkluzivním místě. Mělo by to být v budově Burj Khalifa v Dubaji, což je stavba tyčící se do výšky přes 800 metrů. Je to nejvyšší stavba na světě. Těžko si představit lepší místo na představení něčeho neobyčejného.

burj-khalifa-world-tallest-building

Design nového BlackBerry 9980 “Knight” budí mnoho zájmu hlavně kvůli svému designu. Mnoha lidem se nelíbí, mnoha ano. Já už se těším až si ho budu moci prohlédnout na vlastní oči.

Zdroj: CB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

4 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..