Přístroje & Příslušenství

BlackBerry 9890: první prototyp s QNX? (foto)

Také se tak těšíte jaké překvapení se na nás chystá na letošním DevConu 2011? Já se těším moc a ještě více se těším po spatření zajímavých fotografií, které dnes unikly na Twitter. Údajně se na nich nachází tajemné BlackBerry 9890, které by mělo být dlouho očekávaným prototypem BlackBerry s operačním systémem QNX.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Neberte však uniklé fotografie jako bernou minci. Na Twitter byly totiž publikovány pod falešným účtem @MikeLazaritis. Účet sám sebe popisuje jako “parodický účet Mika Lazaridise, zakladatele RIM, výrobce BlackBerry”. Podle Tweetů, které jsou mimochodem odesílané z iPhonu, je hned jasné, že se skutečně nejedná o žádný seriozní účet. Fotografie, které si můžete prohlédnout vypadají opravdu dobře.

BlackBerry_9890_2BlackBerry_9890_1

Zatím je celá veřejnost bera jako podfuk, i když vypadají velmi realisticky. Všimněte si hlavně drobných detailů jako jsou 4 ikonky v horní liště, kde ikonka úplně vlevo (zámek otáčení displeje) je z poloviny schovaná za hodinami. V Playbooku je však i v rozložení na výšku ikonka vidět celá. Právě tento prvek trochu nahlodává mou víru v podvrh. No ale abychom to mohli lépe srovnat, vyfotil jsem BlackBerry Bold 900 taktéž s QNX systémem. Co na něj říkáte?

Bold_9900_QNX1Bold_9900_QNX2

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..