Novinky

BBCzech a BBWeb spojují své síly

Možná jste si všimli a možná také ne. Každopádně jsme se rozhodli spojit své síly a vložit energii do jednoho plnohodnotného webu o přístrojích Blackberry. Tím bude samozřejmě web BlackberryCzech.cz.

→Připojte své BlackBerry výhodně k internetu.

Komunita okolo zařízení s ostružinou sice není příliš početná, nicméně s příchodem služby Blackberry Internet Service(BIS) se objevilo pár nadšenců, kteří chtěli rozšířit vědomosti okolo společnosti RIM. A tak vzniklo několik zajímavých webů. Nebudu lhát, když řeknu, že jedním z nejlepších a dlouhodobě funkční je tento web – blackberryczech.cz. Vojta rozjel slušný projekt, který má smysl, funguje a navíc dokázal spojit síly například s e-shopem ShopBlackberry.cz. Když k tomu připočteme dnes již slušně rozjetou tradici v podobě Blackberry srazů a spoustu funkčních skupin na Blackberry Messnegeru, tak není pochyb, že tohle je současná jednička mezi weby okolo telefonů s ostružinou v logu.

Já sám jsem s kamarádem Oldou Mládkem před nějakou dobou založil web blackberryweb.cz. Spíše blog než-li nějaké plnohodnotné funkční stránky. Psaní tomu také odpovídalo a když k tomu připočteme, že Olda už ,,píská” za jinou mobilní platformu a já na to zůstal sám, tak jsme se nakonec rozhodli s Vojtou spojit síly.

V podstatě se nyní nic nezmění, server blackberryweb.cz bude zakonzervován a aktuálně se budeme s Vojtou doplňovat na tomto webu. V provozu nadále zůstanou skupiny s označením BlackberryWeb.cz a BlackberryWeb.cz 3.

Do budoucna pevně doufáme, že to bude ku prospěchu věci a že se web bude dále rozvíjet, komunita poroste a platformě pod značkou Blackberry se bude dařit.

Previous ArticleNext Article

3 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..