BlackBerry Playbook, Novinky

App World pro BlackBerry Playbook je již připraven na češtinu

Před pár dny jsem si začal všímat jednoho detailu v BlackBerry App World pro Playbook. Problém byl jednoduchý – ceny všech aplikací se pohybovaly mezi 18 a 70 dolary. Takto vysoké ceny mohly způsobit pouze dvě věci – šílení vývojáři nebo chyba v systému. Naštěstí se jedná o ten druhý případ a ceny uvedené v BlackBerry App World nejsou v dolarech. Blíží se český update pro Playbook.

→Vyberte si z nabídky modelů BlackBerry ten svůj.

AppWorld_ceny (2)AppWorld_ceny (1)

Všimněte si ceny jednotlivých aplikací v BlackBerry App World. Přemýšlel jsem o tom jak je možné, že jsou ceny tak vysoké. Možná vás to již zarazilo také. Zjištění však bylo velmi jednoduché. Zkusil jsem koupit aplikaci za 18 dolarů, ovšem při účtování mi to napočítalo pouze 18 Kč. A zde je tedy jádro pudla. Ceny na App Worldu pro Playbook jsou již přepočítané do naší koruny, pouze zde zůstal znak dolaru. Další z příznaků blížící se české podpory pro Playbook.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

3 Comments

  1. Muze mi nekdo poradit jak to placeni zprovoznit? Kdyz zadavam platebni udaje, tak koncim na zalozce Billing adress, kde to chce zemi, no a tam je pochopotelne Botswana, Jemen a podobny uzasny zeme, ale Ceska republika ani tuk. Co s tim? Ignorovat? :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..