BlackBerry Aplikace, Články & Recenze

Angry Farm: remake legendy pro BlackBerry, vyhrajte 10 kopií zdarma

Farmář odjel a na farmu začala okupovat horda hladových lišáků. Pomozte rozzlobeným zvířátkům získat svou farmu zpět z drápů zlých lišáků. Zvířátka jsou vybavena katapultem a létají vzduchem aby prorazila obranné stavby zlých lišáků… Toto je začátek příběhu skvělé hry, která se inspirovala u legendárního titulu Angry Birds. Hra Angry Farm od společnosti Smarter Apps vám nabídne mnoho skvělé zábavy a BlackBerryCzech vám nabízí 10 kopií této hry zdarma.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Uživatelé zařízení BlackBerry již dlouho volali po aplikaci Angry Birds na své přístroje. Této mezery na trhu si všimla společnost Smarter Apps a vyvinula hru Angry Farm. Princip je prakticky stejný. Máte katapult a z něj vystřelujete zvířátka tak, aby jste zničili všechny lišáky poschovávané v nejrůznějších typech pevností ze slámy, dřeva a kamene.

AngryFarm_01AngryFarm_02

V každém levelu na vás čekají nové výzvy, pevnosti lišáků jsou důmyslnější a je těžší je překonat. Aby jste to zvládli je každé zvířátko vybaveno speciální schopností, která vám pomůže rozbořit pevnosti lišáků. Na výběr máte celkem ze čtyř rozzlobených zvířátek z farmy – prase, koza, kráva a slepice.

AngryFarm_03AngryFarm_04

Rozzlobené prase nejraději hopsá. Skáče jako bláznivá vepřová koule a pomůže vám dostat se k ukrytým lišákům. Použijete ho hlavně v situacích, kdy se musíte dostat za nějakou nezničitelnou překážku, rozzlobené prase tam dohopsá a zničí zlého lišáka.

Rozzlobená koza je zvíře velmi tvrdohlavé. Svými tvrdými rohy dokáže prorazit nebo zbourat velké množství překážek. Nedělá jí problém dřevo ani slaměné balíky. Její tvrdé rohy s nimi udělají krátký proces.

AngryFarm_05AngryFarm_06

Dalším zvířátkem je rozzlobená kráva. Kráva je zvíře velice těžké a užitečné a to samé platí ve hře. Její speciální schopností je úžasné zrychlení, které kráva získá po kliknutí. Taková zrychlená kráva pak dokáže prorazit naprosto vše co se jí postaví do cesty ať už je to dřevo, slaměné balíky nebo kamenné bloky.

Posledním zvířátkem, které můžete využít je rozzlobená slípka. Slepice, jak je známo, snáší vejce a ve hře využijete právě této vlastnosti. Jakmile vystřelíte slepici a kliknete, okamžitě snese tři vejce, která dokáží zničit hned několik objektů naráz.  Dokážete tak zničit třeba celou pevnost na jednu ránu.

AngryFarm_07AngryFarm_08

Hra samotná se může pyšnit skvělou hratelností, ale co trochu pokulhává je plynulost. Pokud hru porovnáte s originálními Angry Birds, plynulost opravdu není taková. Není to však nic, co by vám zabránilo užít si tuto hru a jakmile zbouráte první lišáckou pevnost, už se od Angry Farm neodtrhnete. Je nutno podotknout, že ovládání uzpůsobené trackpadu/trackballu je opravdu povedené. U dotykových modelů je ovládání samozřejmě dotykové. Kdybych měl hru oznámkovat jako ve škole, dal bych 2-. Hratelnost je dobrá, návykovost obrovská, ale rozhodně není vše dotažené tak, jako to vidíme například u Angry Birds. Týká se to zejména plynulosti a také kinetiky jednotlivých modelů.

Aplikaci Angry Farm můžete zakoupit na AppWorldu nebo Mobihandu za cenu 91 Kč. BlackBerryCzech vám však dává možnost vyhrát zdarma 10 kopií této skvělé hry pro vaše BlackBerry. A jak? Stačí zanechat komentář s vaším názorem na tuto hru. Prvních 10 komentářů získá výhru v podobě volné kopie hry Angry Farm.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

19 Comments

 1. Moje zkušenosti jsou ze zmiňované hry Angry Birds, kterou jsem měl na HTC Desire. K této hře lze napsat jedno. Je to silně návyková hra od které je těžké se odtrhnout, což dokazuje i fakt, že na android marketu je tato hra několik týdnů na 1. místě. Dle videa na youtube je Angry Farms hodně podobná Angry Birds a je tedy na co se těšit.

 2. Můj názor na tuto hru je velice pozitivní i když na malé obrazovce bb bold 9780 to nebude jako v PC ale pokud bych měl někde čekat v autě nebo na nádraží určitě bych si ji zahrál jen doufám že není až moc návyková abych nakonec nedělal nic jiného než hrál. (:

 3. Hrál jsem Angry Birds, který mi přijdou lepší než tohle, už jen proto, že tohle je vlastně kopie toho originálního původního nápadu. Ale vzhledem k tomu, že Angry Birds nejsou k dispozici na naše přístroje, pak bych touto hrou rozhodně nepohrdnul. Koneckonců v autobuse je potřeba nějak zabíjet čas, tak proč u toho nezabít pár zlých lišáků:-)

 4. Pro zabití času při dojíždění do školy to bude určitě skvělá věc:-) Nehrál jsem sice Angry Birds, ale vím, jak některé hry dokáží být návykové a věřím že tohle bude jedna z nic :-D

 5. S hrama na BB nemám velkou zkušenost, ale jelikož jsem o této slyšela samé dobré věci, ráda ji vyzkouším i jako osoba něžného pohlaví :D

 6. Tak to se mi snad zdá :( tak jsem na tuhle hru čekal až jsem tu možnost mít ji zadarmo pročekal :D to je smůla… Jinak vynikající hra!

    1. Tak to je skvělá zpráva :). A je nějaká možnost jak měnit pořadí zvířátek pro vystřelení?

 7. Tak Vám můžu říct, že je to docela návyková hra, je bezva a čím jste dál, tím složitější to je, ale o tom to je. Jedna výtka by byla a to že se nedají měnit vystřelená zvířátka :-( protože dobře vypálená kráva udělá víc paseky, než dva předchozí kozlíci :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..