Přístroje & Příslušenství

Video: prohlídka OS BlackBerry® Bold 9780

V dnešním videu si projdeme nový operační systém BlackBerry® 6 na zařízení BlackBerry® Bold 9780. Jaké jsou novinky, jak vypadá nový OS na malém nedotykovém displeji a jak běží nový OS na nástupci modelu Bold 9700?

Hned na začátku musím říct, že pokud se někomu zdálo, že BB6 běží na Boldu 9700 špatně, na Boldu 9780 je to naprosto bez jakýchkoli problémů. Všechno běží skvěle, skvěle pracuje, skvěle funguje. Bold 9780 mne opravdu oslovil, ale na druhou stranu, pokud jste vlastníkem modelu Bold 9700 a stačí vám paměť na aplikace, myslím, že BB6 na Boldu 9700 vám bude bohatě vyhovovat. Pokud se však rozhodujete k upgradu z nějakého staršího BlackBerry®, určitě u 9780 zbystřete. Pokud chcete dotykový displej, jděte do Torche. Pokud chcete něco menšího, Bold 9780 je přesně pro Vás.

Jen taková malá poznámka – Bold 9780 vypadá v černé barvě mnohem, mnohem menší než Bold 9700. Je to dáno tmavým rámem kolem přístroje, který trochu zkresluje. Ve skutečnosti jsou však rozměry 9700 a 9780 totožné – 109 x 60 x 14. A zbytek se dozvíte ve videu (Kanál BBCZech na YouTube – http://www.youtube.com/BBCzech):

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

3 Comments

  1. Dá se nějakým způsobem nastavit, aby menu “všechny” zůstalo stále maximalizované? tzn., že by sloužila jako domovská obrazovka místo toho pruhu 6 ti ikon? Tom

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..