BlackBerry Playbook, Novinky

Video: 2x živé demo BlackBerry® Playbook, 24 minut

Před třemi dny se na internetu objevil záznam z konference Rogers TabLife, kde se nám krátce představil BlackBerry® Playbook. Dnes se však na světlo světa dostal celý záznam trvající téměř 18 minut. Navíc se nově ven dostal videozáznam z konference Dive Into Mobile, kde tablet předváděl přímo Co-CEO RIM, Mike Lazaridis. Pojďte si podrobně prohlédnout BlackBerry® Playbook.

[iframe: src=”http://player.vimeo.com/video/17522990?color=ff000d” width=”600″ height=”337″ frameborder=”0″]

Rogers TabLife TO video: RIM’s David Neale on the New BlackBerry PlayBook and the Tablet Sector from Rogers Buzz on Vimeo.

Původní příspěvek:

Včera jsme psali, že kanadský operátor Rogers ohlásil uvedení BlackBerry® Playbook na začátek roku 2011. Stalo se tak na konferenci Rogers TabLife v kanadském Torontu. Na stejném místě poté David Neale, viceprezident pro speciální projekty RIM, předvedl živou ukázku práce s tabletem BlackBerry® Playbook.

Ve videu se nám představí trochu blíže samotné uživatelské prostředí a můžeme tak vidět, že se trochu podobá OAS BlackBerry® 6. Užijeme si tedy posouvání mezi obrazovkami a podobně.

David také demonstruje přehrávání videa v rozlišení Full HD 1080p, to znamená 1920 x 1080 pixelů. Toto video poté dá běžet na pozadí a nechá tím vyniknout plnohodnotný multitasking při spuštění prohlížeče. Poznamenal, že sice neví zda někdo bude chtít surfovat při sledování videa, ale třeba ano. :-)

Moc se mi líbí systém vypínání aplikací zahozením stejně tak spouštění přehledu spuštěných aplikací vytažením z dolní části obrazovky.  Držení nějakého tlačítka se mi nezdá jak zcela nejpohodlnější řešení, toto vypadá mnohem lépe.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..