BlackBerry Playbook, Novinky

Video&Foto: BlackBerry® Playbook v akci od BGR

Kolegové z BoyGeniusReport se dostali k novému tabletu a mohli si jej na vlastní kůži vyzkoušet. Poskytli nám z této prohlídky nejen živé fotky, ale také téměř desetiminutové video ukazující opravdu špičkové výsledky, které Playbook podal. Nevím jak Vy, ale já se s každým novým videem těším víc a víc.

Chlapci z BGR zjistili také některé novinky. Tou první je, že operační systém BlackBerry® Tablet OS zatím pracuje pouze s jedním jádrem procesoru! Jestliže je tato informace pravdivá, tak jsem velmi zvědavý, jak bude fungovat Playbook na obou jádrech, když už nyní se zdá, že běží skvěle.

Tou druhou novinkou je zjištění, že rámeček kolem 7″ displeje je dotykový. Spekulacím to tom, jak že se spouští multitasking je tedy konec. Nyní je jasné, že je spouštěn pomocí dotykového displeje ve spojení dotykovým rámečkem. Čím nás Playbook ještě překvapí?

Živé fotografie

blackberry-playbook-11 blackberry-playbook-12 blackberry-playbook-13

blackberry-playbook-14 blackberry-playbook-15 blackberry-playbook-16

blackberry-playbook-17 blackberry-playbook-18 blackberry-playbook-19

Živé video

Zdroj: BoyGeniusReport

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..