Web News

Vánoční soutěž serveru BlackBerryCzech a ShopBlackBerry.cz

Zdravím všechny fanoušky serveru BlackBerryCzech. Blíží se nám vánoce a server BlackBerryCzech si pro Vás ve spolupráci s eshopem ShopBlackBerry.cz připravil novou soutěž. Minulá soutěž měla velký úspěch a zapojilo se do ní více než 50 čtenářů. Doufáme, že tato soutěž bude mít ještě větší úspěch a Vám přejeme hodně štěstí.

BBCzech_soutez_ikona

Soutěž je zcela jednoduchá. Stačí zodpovědět 2 otázky týkající se zařízení BlackBerry® a serveru BlackBerryCzech. Soutěže se mohou zúčastnit jak Češi, tak Slováci.

Nově vybereme celkem 3 výherce podle přesnosti odpovědi na tipovací otázku. A jaké jsou ceny?

 • 1. místo –  originální bluetooth handsfree BlackBerry® HS-500 (info zde)

blackberry_hs500 blackberry_hs500_2

 • 2. místo – jakékoliv pouzdro na telefony BlackBerry® ze sortimentu ShopBlackBerry.cz dle vlastního výběru včetně sortimentu značky OtterBox (o pouzdrech OtterBox se dočtete zde, kompletní přehled pouzder naleznete zde)

blackberry_brasna rbb4-9700s-20-1

 • 3. místo – poukázka na nákup v eshopu ShopBlackBerry.cz v hodnotě 1 000 Kč

Vyplněním následujícího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli pravidla soutěže (na konci stránky) a že s nimi souhlasíte.

*** Soutěž již skončila.  Děkujeme všem za bohatou účast a přejeme hodně štěstí u vyhlašování. ***


Pravidla soutěže:

 1. Soutěž je pořádaná serverem BlackBerryCzech ve spolupráci s eshopem ShopBlackBerry.cz.
 2. Soutěž probíhá od 6. prosince 2010 do půlnoci 17. prosince 2010.
 3. Soutěže s mohou zúčastnit pouze občané České republiky a Slovenska s trvalým bydlištěm v České republice nebo na Slovensku.
 4. Do soutěže budou zapojeni pouze ti soutěžící, kteří správně vyplní všechny soutěžní otázky a správně vyplní kontaktní údaje (tj. jméno a emailovou adresu).
 5. Server BlackBerryCzech se zavazuje, že jakkoliv nezneužije poskytnuté údaje ani k nim neumožní přístup třetím stranám.
 6. Pořadí výherců určí nejbližší tip na tipovací otázku “Kolik unikátních návštěvníků navštívilo server BlackBerryCzech v listopadu 2010?”. Počet návštěv bude měřen pomocí Google Analytics. V případě shodných tipů bude vítěz určen podle pravidla  “Kdo dřív přijde, ten dřív mele.”
 7. Každá osoba se může do soutěže zapojit pouze jednou. Při podezření z podvodného vyplnění soutěžního formuláře si server BlackBerryCzech vyhrazuje právo na smazání daného soutěžícího.
 8. O výhře bude výherce informován emailem nejpozději týden po skončení soutěže. Výhra bude předána na základě domluvy buď osobně v Praze nebo Brně, případně zaslána poštou na adresu uvedenou výhercem.
 9. Za ceny není možné požadovat finanční náhradu a nejsou právně vymahatelné.
 10. Ze soutěže jsou vyloučeni všichni členové týmu BlackBerryCzech a ShopBlackBerry.cz včetně osob jim blízkých.
 11. Server BlackBerryCzech si vyhrazuje právo jakkoliv změnit znění, termín, ceny, pravidla a další detaily soutěže.
Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..