BlackBerry Aplikace

Update: Nimbuzz povýšil na verzi 1.3

Skvělý IM klient Nimbuzz, na který přešla spousta uživatelů po zpoplatnění Trillianu, se dočkal updatu na verzi 1.3. Ta přináší hned několik novinek pro pohodlnější kontakt s Vašimi přáteli a také některá vylepšení a opravy bugů.

Hlavní novinky jsou:

  • Historie chatu
  • Facebook connect – vylepšení, které odstraňuje problémy s připojením k Facebooku, zvyšuje zabezpečení připojení a umožňuje zobrazit status Vašich přátel na Facebooku
  • Můžete si zobrazit, kdo z Vašich přátel používá Nimbuzz a zdarma poslat sms pozvánku na užívání Nimbuzzu

Samotný Facebook connect však nabízí ještě několik možností. Můžete spravovat základní informace na svém FB profilu, psát si na FB chatu, psát statusy nebo zobrazovat profily Vašich přátel.

Nový Nimbuzz stáhnete na stránce: http://www.nimbuzz.com/en/mobile/download

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

  1. U této verze 1.3 se často stává, že vyresetuje Skype jméno a heslo a musíte to asi tak 2 x týdně zadávat znovu a znovu. Taky často zcela vytuhne a pomůže jen tvrdý restart BB. Snad příští verze bude stabilnější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..