BlackBerry Aplikace

Update Google Mobile App 3.9.6 přináší hlasové vyhledávání v češtině

Nový update aplikace Google Mobile App přináší konečně jednu zásadní věc – vyhledávání v češtině. Vyhledávat tak můžete pomocí hlasového příkazu na internetu, v kontaktech nebo ve zprávách.

Google Mobile App je víceúčelová aplikace dostupná i pro zařízení BlackBerry®.  Pomocí této aplikace můžete vyhledávat nejen na internetu, ale také uvnitř zařízení BlackBerry®. Uvnitř to umí vyhledávat soubory, kontakty a také emaily. Při vyhledávání je k dispozici klasický našeptávač a pro relevantnost výsledků vyhledávání je používána také Vaše GPS poloha.

Největším lákadlem je však bezesporu hlasové vyhledávání. Bohužel Google Mobile App pro BlackBerry® neuměla česky, ale to již neplatí. Nová verze 3.9.6 totiž přináší konečně i možnost českého hlasového vyhledávání.

Stahovat aplikaci můžete na http://www.google.com/mobile/blackberry/ nebo přímo do prohlížeče BlackBerry® zadejte adresu m.google.cz

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..