BlackBerry Aplikace

Update: Facebook for BlackBerry® v1.9 ke stažení v beta zone

Na BlackBerry® Beta Zone se objevil ke stažení nová verze populární aplikace FaceBook for BlackBerry® a to konkrétně ve verzi 1.9.0.12. Přináší mnoho vylepšení na které jsme dlouho čekali a snad bude oficiálně uvolněna co nejdříve. Dokonce je ke stažení česká verze. V předešlých verzích FaceBook for BlackBerry® jsme mohli narazit na několik omezení. Asi tím nejvýraznějším byla absence vyhledávání a práce se stránkami/skupinami. Právě tyto chyby nová verze aplikace 1.9.0.12 napravuje a my se tak můžeme těšit oproti nynější verzi na:

 • Speciální složka pro zprávy – můžete si prohlédnout všechny zprávy z Facebooku v jedné složce
 • Vyhledávání na FaceBooku – nově můžete vyhledávat jak osoby tak stránky čímž se velmi ulehčuje práce s aplikací. Navíc u majitelů BlackBerry® s operačním systémem BlackBerry® 6 bude hlasové vyhledávání vracet výsledky i z FaceBooku
 • Oddělené seznamy pro přátele a stránky – máte tak lepší přehled o Vašich spojeních
 • Nová navigační lišta – obsahuje mimo jiné také zmíněnou funkci pro vyhledávání

Bohužel chat stále chybí, snad v někdy příště. Pokud jste nedočkaví jako já, můžete si stáhnout novou verzi FaceBook for BlackBerry® na BlackBerry® Beta Zone podle tohoto návodu:

Chcete se zaregistrovat na BlackBerry® Beta Zone? Bohužel si jistě všimnete, že pokud se zkusíte zaregistrovat, tak Vám to nebude povoleno – v České republice to není možné. Ovšem lze to obejít. Stačí k tomu jednoduchá věc – program na změnu IP adresy, pomocí které si bude web myslet, že jste například z USA. Já jsem použil program Hide IP NG. Po změně IP adresy již bude registrace povolena… Další možnost, jak se zaregistrovat na BlackBerry Beta Zone je použít proxy server jako je například stránka http://vectroproxy.com/.

Zdroj: BerryReview

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

7 Comments

 1. Mě by zajímalo, jestli jde nějak nastavit lepší synchronizace kontaktů s facebookem, tj. že krom mailu a fotky se mi nasynchronizujou i statusy? Jde to nějak? :)

    1. Myslím, že tuto možnost by využíval jen opravdový blázen :D Adresář je od toho, aby tam byly přehledně uložené kontaktní informace. Když někdo potřebuje tak nutně vědět, co měl ten a ten dnes k snídani, tak otevření speciální aplikace mu určitě nečiní problémy ;)

 2. Jen me zajimalo,jestli to jde. :)

  Taky bych rada vedela, ze kdyz uz rucne priradim kontakty k tem spravnym online, tak jde nejak updatovat vsechny najednou? Nikde tu moznost nevidim a rucne zkoumat, jestli si nekdo nezmenil mail je hodne neprakticky. :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..