BlackBerry Aplikace

Update: Facebook for BlackBerry® v1.9.0.20 přináší funkci Places

Nedávno jsme Vás informovali o tom, že Facebook for BlackBerry® v1.9.0.12 je dostupná k testování na BlackBerry® Beta Zone. Nyní však již vychází oficiálně Facebook for BlackBerry® ve verzi 1.9.0.20.  Je rychlejší a přináší hned několik novinek, které určitě stojí za to vyzkoušet.

Nový Facebook doznal řady změn, které jsou velmi vítané. Bohužel jedna z vlastností, kterou asi uživatelé postrádají nejvíce – Facebook Chat, je stále v nedohlednu. Snad tuto vlastnost pánové z RIM představí v verze 2.0.

Ale teď už ke změnám v nové verzi 1.9:FB1.9.0.20_screen

  • Facebook Places je služba, kterou můžete znát například z aplikace Foursquare (článek zde) nebo Gowalla. Pomocí ní můžete sledovat, kde se zrovna nacházejí Vaši přátelé. Pokud to zveřejní samozřejmě. V mapách BlackBerry® Maps si pot0 můžete přímo nalézt jejich polohu. Kouknete na mapu a vidíte, že Tonda je 100 m od Vás. Hned mu napíšete: “Nezajdeme na kafe?”
  • Díky vlastní složce pro zprávy máte všechny zprávy z Facebooku seřazené v jedné složce stejně jako na počítači
  • Pomocí integrovaného vyhledávání můžete hledat nejen přátele, ale také stránky na Facebooku. Navíc v operačním systému BlackBerry® 6 můžete Facebook zahrnoout do univerzálního vyhledávání.
  • Vlastní obrazovky pro stránky a přátele Vás nenechají bloudit Facebookem. Vše je přehledné.
  • Rychlost samotné aplikace je mnohem lepší než tomu bylo dříve. Nejvíce je tento rozdíl patrný při prohlížení fotografií Vašich přátel nebo oblíbených stránek.

Aktualizovat aplikaci můžete buďto přes BlackBerry® AppWorld nebo přímo ve Vaší stávající aplikace Facebook zvolit Možnosti a úplně dole Zkontrolovat update. Přímo z prohlížeče BlackBerry® pak můžete navštívit stránku http://blackberry.com/facebook. Pokud nemáte AppWorld nezapomeňte na úvodní obrazovce kliknout na odkaz v dolní části stránky, kde můžete stáhnout aplikaci mimo AppWorld.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..