Nezařazené

TweetTweet – nejlepší aplikace pro Twitter

Twitter je velice oblíbená sociální síť, kde lidé komunikují pomocí tzv.tweetů [tvýtů]. Tweetovat můžete kdekoliv hlavně pomocí aplikací dostupných pro mobilní telefony. Jaké jsou nejlepší aplikace pro tweetování na BlackBerry®?

Seesmic for BlackBerry®

Seesmic je opravdu skvělá aplikace pro sdílení na Twitteru. Nabízí příjemné uživatelské prostředí, rychlost a jednoduché nastavení.

Můžete s ním provádět všechny klasické úkony jako je Nový tweet, Retweet, přímá zpráva nebo citace, označení “Oblíbené” apod. K tweetu můžete přidat lokaci nebo fotografii a pozor! Je přítomné automatické zkracovátko URL adres!

Naleznete zde i vyhledávání nebo přímý přístup do seznamu Vašich přímých zpráv a reakcí na Vás. Velkou výhodou je možnost zaregistrování více účtů, možnost použití klávesových zkratek a také upozornění na reakce a zprávy.

Aplikace je naprosto zdarma. :)

Seesmic Seesmic
Seesmic Seesmic

Stahujte na Seesmic.com

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

ÜberTwitter for BlackBerry®

ÜberTwitter je velice známý twitter klient a rozhodně si to zaslouží. Umí spoustu věcí a nově vydaná verze 8beta přináší nové uživatelské prostředí s několika barevnými motivy.

Kdybych měl vyjmenovat všechny vlastnosti, tak tu budeme dlouho a tak zmíním jen ty nejzajímavější. Je to například možnost upozornit Vás na nové tweety, zprávy nebo reakce, přístup k informacím v profilu, vyhledávání lidí podle zadání nebo  blízko vaší lokace neb zobrazení Vašich “následovníků”, přátel, oblíbených tweetů apod.

Je toho opravdu mnoho a z ÜberTwitteru to dělá pravděpodobně nejlepší twitter klient. Je zdarma, ale v hlavičce Vás straší malá reklama.

UberTwitter UberTwitter
UberTwitter UberTwitter

Stahujte na ÜberTwitter.com

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Pokud sháníte twitter aplikaci, která je jednoduchá a přitom skvělá, pak doporučuji Seesmic for BlackBerry®. Jestliže chcete nekompromisní možnosti téměř stejné, jako na stolním PC, pak ÜberTwitter for BlackBerry® je ta správná volba.

Samozřejmě se také nabízí oficiální aplikace Twitter od RIM, ale jelikož nevyužívám BIS, tak o ní nemohu nic napsat.

Sledujte BlackBerryCzech na Twitteru!

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

  1. Tak #ÜberTwitter se mi libi natolik, ze jsem jej zakoupil ve full verzi, ktera nezobrazuje reklamu. Jsem maximalne spokojeny, klient je to totiz naprosto perfektni.

  2. Seesmic pouzivam k spokojnosti.. aj ked ubertwitter ma viac moznosti ale zas je plateny.. ale zakladne veci ktore pouzivam ma aj seesmic :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..