BlackBerry Aplikace

TweetGenius: skvělý twitter klient od BGR

Pokud se je pro někoho Seesmic moc jednoduchý a ÜberTwitter naopak moc složitý, je tady ještě jedna alternativa – je jí TweetGenius, aplikace vyvinutá chlapci z kolektivu Boy Genius Report (BGR). Je uživatelsky příjemná a je zatím zdarma.

Záměrně píšu zatím zdarma, protože od verze 2.0 bude pravděpodobně placená. Nyní však máme verzi 1.4, takže času dost a hurá užívat si možností, které TweetGenius nabízí.

Na úvodní obrazovce nám 3 ikony nabídnou rychlý přístup na zeď, do seznamu reakcí a do seznamu zpráv. U každé ikony je také ukazatel nových událostí přičemž na novou zprávu a reakci Vás aplikace upozorní také diodou a zvukem.

Můžete si zobrazit vlastní zeď, zeď jiného uživatele nebo veřejnou zeď Twitteru. Další funkcí je například vyhledávání – jak uživatele, tak příspěvků. V nastavení si pak můžete nastavi mnoho detailů jako je typ připojení, počet příspěvků na zdi nebo styl zobrazení tweetů.

Aplikaci stahujte na: http://www.beejive.com/download/tweetgenius/

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..