Web News

Šťastný nový rok Vám přeje BlackBerryCzech

Je tady konec roku 2010. Roku, ve kterém se stalo mnoho věcí a mnoho jich bylo zásadních i pro fanoušky platformy BlackBerry®.  Dočkali jsme se několika zajímavých zařízení, byl oznámen první tablet BlackBerry®, ale hlavně se na svět dostal nový operační systém BlackBerry® 6. V roce 2010 také odstartoval samotný web BlackBerryCzech.

Projekt založený jako obyčejný blog (http://bobo-czech.blog.cz) o BlackBerry® se postupem času stal samostatným redakčním serverem, který Vám již několik měsíců přináší novinky, návody, tipy, rady a triky za světa, který všichni tak obdivujeme. Ze světa smartphonů BlackBerry®.

Samostatný web BlackBerryCzech vznikl 21. dubna 2010 a od té doby ho navštívilo více než 23 tisíc návštěvníků. Tímto bych chtěl poděkovat Vám všem, kteří se podílíte na tom, aby uživatelská základna BlackBerry® byla v ČR co největší a hlavně co nejkvalitnější. Už jen tím, že navštěvujete servery jako BlackBerryCzech nebo třeba konkurenční BlackBerryWeb či SmartMania, se zapojujete do rozvoje této platformy u nás. Vaše ohlasy a komentáře, ať už pozitivní či negativní, jsou tím hlavním pohonem pro nás všechny, kteří se snažíme rozšiřovat uživatelskou komunitu BlackBerry® avšeobecné povědomí o BlackBerry® vůbec.

Přeji Vám všem pohodový konec roku 2010 a hlavně kvalitní start do roku 2011. V roce 2011 nás čeká jistě mnoho novinek a já slibuji, že se budu snažit o tyto zprávy podělit se všemi uživately BlackBerry® u nás.

Vojtěch Dalekorej

šéfredaktor serveru BlackBerryCzech

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..