BlackBerry Playbook, Novinky

Spekulace: kolik bude stát nový BlackBerry® Playbook?

Již před několik týdny proběhla internetem zpráva o tom, že BlackBerry® Playbook bude levnější než iPad, to znamená, že cena bude startovat pod hranicí $499. Nyní se ukázaly nové informace. Kolik si máme na Playbook našetřit?

Uznávaný Wall Street Journal nedávno vydal zprávu, že cena BlackBerry® Playbook nepřekročí hranici $499. Podle analytiků z Oppenheimer Analyst však cena bude cca $540. Podle nejnovějších spekulací se ani jeden z odhadů moc neliší od reality. A nyní už k samotným odhadům. Za jednotlivé verze BlackBerry® Playbook si zaplatíte:

  • BlackBerry® Playbook 8 GB – $399
  • BlackBerry® Playbook 16 GB – $499
  • BlackBerry® Playbook 32 GB – $599

Zatím se jedná čistě o spekulace, ale jak se říká – na každém šprochu pravdy trochu. Záhadou však je, kde se v seznamu vzala 8GB verze? Vždy se mluvilo pouze o verzích 16, 32 a 64 GB, ale osobně musím říct, že 8GB verzi bych přivítal možná nejvíce. Nevím jak Vy, ale já nejsem zrovna datový maniak a 8 GB by pro mne byla dostatečná paměť.

Samsung Galaxy Tab startuje na ceně 18 000Kč, což je bezmála $1000 a Apple iPad startuje na ceně $499 za 16GB verzi bez 3G modulu. Myslím, že cena BlackBerry® Playbooku je při uvedených částkách přijatelná a 8GB verze uspokojí jistě mnoho uživatelů. Ale do února 2011, kdy má být Playbook uveden na trh, se toho může stát ještě hodně.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..