Články & Recenze

Recenze: BlackBerry® Premium Multimedia Headset

Telefony značky BlackBerry® již dávno nejsou pouze pracovní nástroje, ale zabydlely se u nich i slušné multimediální funkce. Na svých BlackBerry® si tak můžete přehrávat videa, filmy, dokonce streamovaná videa a stejně tak si můžete pouštět hudbu v mnoha formátech. Nejnovější zařízení BlackBerry® dokonce podporujují formáty Ogg Vorbis a FLAC a pro co nejlepší zážitek z poslechu hudby jsou potřeba pořádná sluchátka. A přesně to jsou sluchátka BlackBerry® Premium Multimedia Headset.

BlackBerry® Premium Multimedia Headset jsou ta nejlepší originální sluchátka, jaká můžete pro své BlackBerry® pořídit. Jedná se o klasické pecky, které ovšem rozhodně nejsou tuctové – jsou prémiové. Takový je už jejich vzhled. Klasický 3,55mm jack na konci sluchátek se kabelem spojuje s ovladačem na kabelu. Ten Vám umožňuje dělat mnoho činností aniž byste museli vytahovat BlackBerry® z kapsy. Kryt ovladače velice věrně imituje kov, stejně jako jsme tomu zvyklí u samotných zařízení BlackBerry® a kryt tlačítek zase připomíná kartáčovaný hliník. Z jedné strany se na nás směje logo výrobce, zatímco druhá strana obsahuje 3 tlačítka pro ovládání hudebního přehrávače, ale umí také přijmout, ztlumit nebo zavěsit hovor nebo aktivovat hlasové vytáčení. Na ovladači ještě nalezneme kolébkové tlačítko s “nečekanou” funkcí – ovládání hlasitosti.

Jak už bylo řečeno, se sluchátky můžete telefonovat – fungují jako handsfree, a tak na vodiči vedoucímu k levému sluchátku nalezneme i mikrofon. Ten není jen tak obyčejný, ale je vybaven technologií pro odstranění okolního šumu.

Vraťme se nyní ještě k designu. Mluvili jsme o elegantním ovladači na kabelu, ale designově vyřešené jsou i pecky do uší. Ty mají totiž vyměnitelné krytky a v balení dostanete hned 3 barvy – černou, stříbrnou a fialovo-červenou. Do uší se nasazují velice pohodlně, netlačí a ani po delším poslechu necítíte žádný tlak. To je zapříčiněno hlavně díky gumovým nástavcům kdy v balení dostanete 3 velikosti špuntů, takže si vyberete přesně takové, které Vám nejlépe padnou. Lepší přehled o designu si uděláte z fotogalerie pod článkem.

Co se týče kvality reprodukce, pak  budu opakovat první druhý odstavec příspěvku – BlackBerry® Premium Multimedia Headset jsou ta nejlepší originální sluchátka, jaká můžete pro své BlackBerry® pořídit. A to doslova. Reprodukce je velice kvalitní a ve spojení s ekvalizérem multimediálního přehrávače v BlackBerry® získáte opravdu skvělý zvuk.

V balení obdržíte tato skvělá sluchátka, 2 páry náhradních nástavců do uší, 2 páry náhradních krytek na pecky, uživatelskou příručku a neposlední řadě exkluzivní kožený obal, ve kterém můžete bezpečně svá sluchátka uchovávat.

Pokud tedy spojíme exkluzivní design, jistou míru personalizace pomocí výměnných krytek, pohodlné ovládání, možnost používání jako handsfree a navíc skvělou kvalitu reprodukce zvuku, získáme opravdu velice atraktivní volbu, pokud hledáte sluchátka ke svému BlackBerry®.

Sluchátka můžete koupit na eshopu ShopBlackBerry.cz. Mimochodem tato sluchátka budou předmětem blížící se podzimní soutěže na serveru BlackBerryCzech.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..