Přístroje & Příslušenství

Nové fotografie BlackBerry® 9570: upgradovaný Storm2!

Na serveru BerryReview se objevily dva zajímavé obrázky. První zachycuje BlackBerry® 9800 Torch v atraktivní červené barvě, ovšem druhý obrázek je opravdová senzace. Je na ní totiž zatím neznámé zařízení, ale jelikož jeho přední straně vévodí velký dotykový displej, s největší pravděpodobností se jedná o nástupce řady Storm – BlackBerry® Storm 3!

BlackBerry® 9800 Torch v atraktivní červené barvě

.

Zatím neznámé zařízení BlackBerry®. Je toto nový Storm 3???

AKTUALIZACE 21.9.

V posledních dnech se diskuze ohledně zobrazeného zařízení velice přiostřila. Servery se předhánějí v tom, kdo zjistí více informací o zařízení na fotografii. Zatím poslední informace hovoří o tom, že se jedná o upgradovaný Storm 2 (podobně jako Bold 9700 a 9780) či dokonce, že se jedná o Storm 7!  Až bude k dispozici nějaký ucelený zdroj informací, okamžitě Vás budeme informovat.

AKTUALIZACE 22.9.

Naši kolegové ze zahraničních serverů se dopátrali ke screenshotu zařízení, které je na první fotografii. Nyní už víme, že se jedná o zařízení BlackBerry® 9570 a známe i pár jeho vlastností – bude mít OS BlackBerry® 6, WiFi a bude podporovat sítě 3G a CDMA. Nepotvrzené vlastnosti jsou dále procesor s taktem 624 MHz, 5 Mpx fotoaparát, dotykový displej s technologií SurePress a 512 MB RAM.

Co se však stále neví je to, zda toto zařízení bude Storm 2.5, tedy pouze upravený Storm 2 pro potřeby OS BlackBerry® 6, nebo zda právě toto bude nový Storm 3. Oficiální uvedení nových zařízení BlackBerry®, včetně modelu Storm 3 nebo tabletu BlackPad/SurfBook, se očekává na letošním kongresu DevCon, který bude probíhat 27-30. října v kalifornském San Franciscu. O dalších podrobnostech Vás budeme nadále informovat.

AKTUALIZACE 23.9.

Situace kolem tajemného BlackBerry® se nám konečně trochu vyjasnila a informace se ucelily. Na internetu se objevily nové snímky BlackBerry® 9570, které se Stormu 2 podobá opravdu hodně. Jsou tak prakticky potvrzeny informace o tom, že model s kódovým označení 9570 je vlastně pouze upgradovaný model 9550 Storm 2 tak, aby na něm mohl pracovat nový OS BlackBerry® 6. Jaké zařízení je však na prvním obrázku? Dotykový displej, trackpad…je to tedy nový Storm3, nebo nějaký naprosto jiný model?

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..