Přístroje & Příslušenství

Představuje se BlackBerry® Clamshell 9670 Oxford

BlackBerry® Clamshell 9670 Oxford – za tímto dlouhým názvem se skrývá nový model BlackBerry® kanadské společnosti RIM. Telefon se jistě řadí k těm nejextravagantnějším modelům, které kdy vzešly z výrobní linky BlackBerry®. Telefon má véčkovou konstrukci a opravdu velkou plnohodnotnou qwerty klávesnici. Co od něj můžeme očekávat?

BlackBerry® Clamshell 9670 Oxford se Vám na webu BlackBerryCzech představil již dříve. Jednalo se o uniklé fotografie a pár předběžných specifikací (čtěte: RIM BlackBerry® 9670 Flip). Nyní už jsme mnohem blíže vydání tohoto modelu a objevilo se i pár nových specifikací.

.

Shrnutí zatím známých předběžných vlastností:

  • Vnější displej s rozlišením QVGA (320×240) plnící čistě informační funkci
  • Vnitřní displej má rozlišení 400×360 což je velice atypické rozlišení
  • samozřejmostí je nejnovější operační systém BlackBerry® 6
  • Zadní straně bude vévodit 5MPx fotoaparát s autofocusem a přisvětlovací diodou
  • bezdrátové služby zastupuje WiFi, BlueTooth a A-GPS
  • konektivitu obstarává však u nás nepoužitelný CDMA EVDO čip. U nás ho tak nebude možné provozovat, ale snad se dočkáme i verze s GSM čipem.

Pokud chcete nové zařízení vyzkoušet už nyní, na webu se objevila uniklá verze simulátoru: BlackBerry® Clamshell 9670 Oxford Simulator ke stažení!

.

BlackBerry® Clamshell 9670 Oxford bude skvělá alternativa pro ty, kterým se líbí BlackBerry® Pearl Flip avšak zároveň chtějí využívat pohodlí plnohodnotné klávesnice. Mluví se o ceně $199 u amerického operátora Verizon.

.

Zdroj: BlackBerryCool

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

  1. není nejošklivější, stále je lepší než odporný napodobeni iphonu, který dělají všechny výrobci kromě BB, ale mám obavy že ten tlak o zájem po tabletech (aspoň mi tak připadají všechny současná zařízení kterým říkají telefon, obrovská a těžká) nakonec dostane i BB

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..