BlackBerry Aplikace

Počasí ve Vašem BlackBerry®

Dnes mám pro Vás dvě aplikace, které Vám jsou schopné sdělit aktuální počasí v různých světových destinacích, ale také v blízkosti Vašeho domova. A hlavně jsou ZDARMA.

WeatherBug®

Tato skvělá aplikace mění svou ikonu podle aktuální předpovědi. A pokud se dostanete do jejího prostředí, pak ještě navíc můžete získat mnoho informací jako je hodnota srážek, tlak, vlhkost vzduchu nebo čas východu a západu slunce. Také Vám může ukázat fotografie či video ze stanice, na které sledujete počasí. Samozřejmě pouze pokud jsou tato data k dispozici. Umí také zobrazit radarové snímky.

[nggallery id=36]

Nastavit si můžete jednotky měření, interval aktualizace či určení pozice podle GPS.

Tato aplikace má skvělou podporu i pro Českou republiku. Najdete například i Nymburk, Poděbrady, Českou Lípu, Čáslav apod. Podle mě asi nejlepší free aplikace na počasí.

Stahovat můžete z BlackBerry® App World -> http://appworld.blackberry.com/webstore/content/760

.

WeatherEye BlackBerry®

Free aplikace, která Vám umožní získat informace o počasí. Její ikona se mění podle aktuálního počasí a tak si jí můžete umístit třeba na hlavní plochu. Můžete si zobrazit hodinovou předpověď, krátkodobou (3 dny) nebo dlouhodobou (5 dnů) a také si prohlédnout radarové snímky. Nastavení Vám nabídne možnost zvolit si několik sledovaných měst, jednotky měření, jazyk, interval aktualizace a zda se má ikona ukazovat jako “předpověď” na Vaší obrazovce.

[nggallery id=35]

Snad jediná nevýhoda je ve špatné podpoře pro Českou republiku. Najdete tam pouze největší česká města a ani pro Prahu nejsou dostupná data pro hodinovou a krátkodobou předpověď. Ale jinak se jedná o skvělou aplikaci.

Stahovat můžete z BlackBerry® App World nebo z tohoto odkazu -> http://www.theweathernetwork.com/mobile/weathereyebb

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

7 Comments

 1. Zkuste Viigo http://www.viigo.com.
  Je to pěkná RSS čtečka a předpověď počasí. Tu si bere z http://www.accuweather.com. Zatím mě přesvědčil.
  Používal jsem i WorldMate http://www.worldmate.com/ a taky velká spokojenost, jen tam byly funkce, které jsem nevyužil. Je to hlavně pro lidi na cestách, kteří řeší lety a různé transfery.

  WeatherBug ani WeaterEye nejsou špatný, ale přišli mi až příliš složitý na to, abych si zjistil počasí na další den. Ale dle vkusu každého soudruha.

 2. ja na počasie používam BerryWeather :) je to síce platená aplikácia ale myslím že stojí za to… features typu nastaviť si aktuálne počasie ako pozadie a integrácia s patternlockom mi za tých pár dolárov stála…

 3. t’s such a tickety-boo site. cool, quite intriguing!!!

  ——-

  [url=http://oponymozgowe.pl]Opony Mozgowe[/url]
  [url=http://pozycjonowanie.lagata.pl]Pozycjonowanie[/url]

  [url=http://darmowykatalogstronwww.pl/k),zdrowie,i,uroda/opony,s,150/]opony[/url]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..