BlackBerry Playbook, Novinky

Oficiální vyjádření RIM k výdrži baterie BlackBerry® Playbook

Poté co se na internetu začalo spekulovat o dalším opoždění BlackBerry® Playbook kvůli výdrži baterie, RIM nenechal tyto zprávy bez reakce. Vydal oficiální stanovisko týkající se BlackBerry® Playbook a jeho baterie.

Oficiální vyjádření RIM:

Jakékoliv testování či sledování výdrže baterie mimo RIM bylo prováděno na předprodukčních vzorcích BlackBerry® Playbook kde nebyl implementován power management. RIM je na dobré cestě s optimalizací systému a životnosti baterie a těší se, že nabídne zákazníkům tablet profesionální třídy nabízející vynikající výkon s odpovídající výdrží baterie.”

Vypadá to tedy, že opoždění kvůli baterii se konat nebude, což je určitě dobrá zpráva pro všechny, kteří se na Playbook těší minimálně stejně, jako já. Jelikož se 6.-9. ledna koná v americkém Las Vegas největší konference spotřební elektroniky tohoto roku, doufejme, že se tam dozvíme konkrétnější fakta o dostupnosti BlackBerry® Playbook na trhu.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..