BlackBerry OS

Nový BlackBerry® WebKit browser – simply amazing!

Uvedení OS6 pro zařízení BlackBerry® se nezadržitelně blíží a na svět se dostávají stále jasnější a konkrétnější informace o jeho vzhledu, nárocích, ale hlavně o jeho výkonu. Jednou z klíčových změn OS6 bude nový prohlížeč postavený na jádře WebKit. Na stejném jádru nám pracují prohlížeče v počítačích, iPhonech nebo na Androidech. A jak nový BlackBerry® browser běží v praxi?

Opět se dostává ke slovu náš starý známý willyboy6, díky kterému jsme si mohli do svých zařízení nahrát hybridní OS5 s moduly OS6 – BlackBerry® OS 6 Hybrid pro Bold 9000, 9700, Storm 95xx, Tour 96xx, Curve 8900 a 85xx.

Willyboy6 na svou domovskou stránku Driphter.com umístil video, zachycující práci s novým browserem na BlackBerry® Bold 9800. Myslím, že tento prohlížeč hodně zvedne pohodlnost interního browseru BlackBerry® a jelikož již teď Operu Mini5 téměř nezapínám, tak s tímto browserem jí možná ani nebudu instalovat.

Na videu nám willyboy6 představí samotné surfování v browseru, pinchzoom, neboli zvětšování stránek pomocí dvou prstů, a ještě prohlížení více stránek najednou díky multitask prohlížení.

Výkon nového prohlížeče je opravdu skvělý. Načítá celé stránky tak, jak je vidíte na stolním PC, prohlížení je plynulé a když si uvědomíme, že toto ještě není finální verze prohlížeče…myslím, že se máme opravdu na co těšit.

Odkaz na YouTube

Také už se těšíte na BlackBerry® OS6?

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

5 Comments

 1. vsechny videa co tady das jsou odstraneny..
  coz takhle je stahnout a nahrat na svuj server
  odkaz na youtube nepostaci, jak vidime :-(

  tam to najdou a smazou…
  tady na blackberryczech to nenajdou
  pokud tedy prejmenujes

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..