BlackBerry Aplikace

Meebo for BlackBerry®: oblíbený internetový IM klient se dostal na ostružinové displeje

Meebo je velice oblíbený IM klient, který není potřeba instalovat, neboť dokáže fungovat pouze v prohlížeči. Tato aplikace se dostala také na displeje mobilních telefonů a jako poslední vyšla dnes beta verze pro zařízení BlackBerry®. Je zdarma a podporuje spoustu protokolů.

Pokud neznáte službu Meebo, tak vězte, že se jedná o internetovou stránku, kde máte přístup k mnoha a mnoha IM protokolům a nemusíte tak nic instalovat do počítače. Vše probíhá čistě v prohlížeči. Ne všem ovšem toto vyhovuje a tak vznikl také program pro počítače a na konec také aplikace pro mobilní telefony. Ta se vyznačuje několika skvělými vlastnostmi, kvůli kterým byste po ní mohli zatoužit:

  1. podporuje opravdu mnoho protokolů – AIM, Windows Live, Yahoo, ICQ, Jabber, Google Talk, MySpace a Facebook
  2. nabízí možnost prohlížet historii konverzací
  3. můžete synchronizovat mobilní aplikaci s verzí pro stolní počítače
  4. podpora snad všech typů BlackBerry®
  5. příjemný a přehledný design

Zatím se jedná o veřejnou beta verzi a nevím zda je to tím, ale je tam ještě pár věcí, které se mi osobně nezamlouvají. Například zcela chybí jakékoli nastavení kromě nastavení účtů IM, ale ještě jedna horší věc – diakritika. Ta někde jde a někde ne. Zatím sem moc nepochopil systém, protože například skupinu Škola na Facebook účtu zobrazí v pořádku, ale na ICQ místo diakritiky zobrazuje klikyháky.

Pokud toto odpustíte, pak ale získáte opravdu zajímavý IM klient do svého BlackBerry®, jehož uživatelské rozhraní musím vyzdvihnout. Je příjemné, pohodlné a přehledné.

Stahovat aplikaci zdarma můžete na webu: http://www.meebo.com/blackberry/

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..