BlackBerry Aplikace

LinkedIn – v profesionálním kontaktu se všemi

LinkedIn
LinkedIn

Pro mnohé zvás věc známá, pro další pak nikoliv. LinkedIn je síť profesních kontaktů. Můžete tak mít v rámci svého adresáře své kolegy současné či bývalé, obchodní partnery, bývalé spolužáky a podobně. Prostě vám to zaručí, že s lidmi zůstanete ve spojení i poté, co změní zaměstnavatele, ztratíte na ně email či telefon. Kontakty můžete přizvat buď přímo, tedy zadáním emailu, vyhledáním v síti LinkedIn, nebo importovat z Outlooku či Gmailu.

Zároveň funguje jako místo, přes které si vás případný budoucí zaměstnavatel vyhlédne a osloví. Tedy takový životopis na síti.

Jak jsem již uvedl, je to profesní či profesionální síť, tedy žádný “Facebook” a podobně. Zkuste, uvidíte.

Plná verze a registrace je na www.linkedin.com, klienta do BlackBerry pak stáhnete na www.linkedin.com/blackberry.

Klient pak umí integrovat zprávy od kontaktů v adresáři LinkedInu do zpráv v BlackBerry a stejně tak si své stávající kontakty v BB obohatíte propojením na jejich profil na LinkedIn. Dohrajete si tak například foto z veřejného profilu na webu do svého BB a podobně. Připojení může být BIS/BES, GPRS či Wi-Fi.

Samozřejmě, žádná aplikace není dokonalá a i této k dokonalosti těch pár mušek přebývá. Toho si však všimnou spíše skalní uživatelé webové podoby.

Benda

Previous ArticleNext Article

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..